V pondělí 7. ledna měla začít zimní příprava divizních fotbalistů Vsetína, ale přívaly sněhu byly proti. Obětavé vedení klubu v čele s Petrem Říhou dělá maximum, aby umělka Pod Pecníkem byla odklizena co nejdříve. „Věříme, že ještě tento týden začneme s přípravou,“ říká trenér Vsetína Miroslav Mičega. 

Vsetín bude trénovat čtyřikrát týdně a sehraje celkem osm přípravných utkání. „Tento model je osvědčený, přípravný zápas je odměnou za týdenní dřinu. Budeme v pondělí trénovat v posilovně na zimním stadiónu a pak na umělce a v terénu. Jediný volný den bude čtvrtek,“ popisuje plán přípravy Mičega.

Program přípravných utkání:

19. ledna doma 11:00 Nevšová

26. ledna doma 11:30 Lednické Rovné

2. února venku 10:30 Slovácko U 21

9. února doma 13:15 Valašské Meziříčí

16. února venku 14:00 Humpolec

23. února venku 15:00 Hulín

2. března venku 11:00 Nové Mesto nad Váhom

9. března generálka venku 15:00 Baťov

„Všichni kluci na konci podzimu potvrdili, že zůstávají v kádru. Budeme nadále pracovat s mladými hráči Rišicou, Řeřuchou, Kovácsem nebo Zuzaňákem. Další kluky z dorostu zatím tahat nebudeme, protože dorost nemá tak široký kádr a má také svoje problémy v soutěži. Bude ho čekat těžké jaro. Do stávajícího kádru nebudeme zasahovat, má svou kvalitu. Jedinou možnou posilou je Adam Smilek z Valašských Příkaz, který s námi trénoval již na jaře,“ říká ke skladbě kádru trenér Vsetína Miroslav Mičega.