Fotbalisté Leskovce již nechtějí být pendlujícím týmem mezi III. a IV. třídou a celkem slušným podzimem si zadělali na klidnější jaro, kdy by si měli uhrát střed tabulky a nemít stresy s případným bojem o záchranu. 

K týmu přišel v létě nový trenér Věroslav Polášek. Mohl uvítat návrat elitního střelce Pavla Hromady, který jasně ukázal po nepříliš vydařeném angažmá v Ratiboři, že mu Leskovec gólově náramně sedí. I tím má Leskovec s 32 vstřelenými brankami třetí nejlepší útok soutěže.

A to být ještě k dispozici Martin Vlha, který se již fotbalu nevěnuje pravidelně a v sestavě se na podzim jen párkrát mihl, byl by na tom Leskovec po podzimu ještě lépe. Když Vlha přišel, tak pálil, jako například dva zásahy doma proti Brankám.

Bývalý trenér Filip Mikulenka se přesunul do pozice hráče. V týmu jsou jak zkušení bardi, tak hráči střední generace. Hromadovi, Cedidlové, Fojti, to jsou Leskovecké klany, které tvoří kostru týmu.

Leskovec bude celkem vydařený podzim hodnotit i ze dvou dalších pohledů. Má aktivní skóre plus deset branek a navíc zvládl mimořádně prestižní místní El Clasico, když doma porazil Valašskou Polanku B 4:0. Na dobré jaro je zaděláno.