Pohodové páté místo mají ve své moci po podzimu ve III. třídě hráči Valašské Polanky B. Ti se opět ze všech sil snažili bavit ofenzivním fotbalem své věrné fanoušky v Lužné, kde si chodí milovníci valašského fotbalu zpestřit nedělní čas před obědem. 

Výsledkem bylo 40 vstřelených branek a po vedoucích Huslenkách druhý nejlepší útok. Když to Tygrům padá, není pro ně problém ani čtyřgólová norma na zápas. Na úvod sezony tak smázli Kladeruby a Janovou. Valašskou Polanku B určitě mrzí prohraný prestižní derby v Leskovci 4:0 a na jaře má svému sousedovi co vracet.

Na zápasech Tygrů, kde se zkušená parta doplněná o nadějné mladíky a kluky, co pendlují z mnoha důvodů mezi prvním týmem a rezervou, se rozhodně nenudíte. Třeba doma rozmetali Halenkov B 8:0 a následně vedli v Ratiboři 3:0 po poločase, aby nakonec vyhráli na penalty.

Vrcholem ofenzivního festivalu byla domácí výhra 11:0 nad Choryní B. Tygři prohráli se všemi celky, které jsou před nimi a urvali po penaltách jen bod s Brankami, takže jejich umístění odpovídá. Kdyby tam rezerva Valašské Polanky skončila i na podzim, asi by nebyl nikdo proti. Jak Tygrům nevoněl okresní přebor, tak ve trojce našli svou fotbalovou oázu.