Dali na podzim jen deset branek a získali devět bodů. Skoro tedy jeden vstřelený gól je odměněn ziskem jednoho bodu. S trochou nadsázky by se dalo říct, že je velká škoda, že rezerva Halenkova těch branek nedala víc. 

V Halenkově nevyšel podzim ani jednomu mužskému týmu. Z mnoha příčin nebylo dostatek hráčů na první tým v 1. B třídě, natož tak na rezervu ve III. třídě. Halenkov B sice doma získal hned ve druhém kole první dva body se silným Liptálem a ve čtvrtém tři body s Kladeruby, Od debaklu 0:8 v Lužné s Valašskou Polankou B se to začalo sypat.

Přišly tři prohry v řadě. Najednou tady ale bylo neskutečné střelecké procitnutí doma s Ratiboří B (4:0). Jenže, když se utkání kryly s áčkem, tak se nedojelo vůbec do Lačnova a byla z toho kontumace. Na závěr podzimu přišel bodík doma se Střelnou.

Vypadá to, že pro rezervu Halenkova není na fotbalové mapě místo, a že ji v klubu mají navíc. Je to jen další tým a klub, u kterého si klade člověk otázku – Mají v Halenkově dostatek hráčů a koncepci na to, aby béčko fungovalo a plnilo svoji opravdovou roli? Jaro ukáže…