Rekonstrukce zázemí se v Lačnově na podzim protáhla doma se vyjma kontumovaného zápasu s Halenkovem B představili svěřenci Martina Lišky pouze jedenkrát, když ve šlágru soutěže udolali 1:0 Huslenky. 

Lačnov se dostává do podobné pozice jako před časem v 1. B třídě Hutisko se Lhotou u Vsetína nebo Zubří v 1. A třídě. Ve druhé polovině sezony sehraje drtivou většinu zápasů (9) v domácím prostředí. Na podzim se těžké role víkend co víkend hrát venku, tým zhostil na jedničku a je v tabulce na třetím místě.

V Lačnově získali mladí hráči znovu chuť do fotbalu. Nikdo asi nečekal, že bez domácího prostředí se tak týmu bude dařit. Najednou se zlepšila docházka a přišly výkony. Lačnov disponuje kupu mladých hráčů – Daniel Polách, Tomáš Janáč, Lubomír Janáč, Václav Miklovič, Robert Beňo, Jindřich Trčka. V minulých sezonách měli právě mladí kluci problém s docházkou a disciplínou. Nyní na jaře to budou mít vše za komínem.

Hrát skoro pořád doma je zdánlivá výhoda. Statisticky je dané, že nemůžete doma vyhrát vše, ale jedno je jistě. Pokud Lačnov bude doma hodně bodovat, může se klidně nakonec podívat do okresního přeboru, což by byl v mnoha ohledech zlomový moment pro tento klub v objetí mnoha okolních silnějších oddílů.