Jak proběhla pouť jedenácti zápasy podzimu III. třídy v podání Choryně B?

1. S Halenkovem B hotovo za 35 minut, kdy Choryně vedla 3:0 a nakonec vyhrála 4:0.

2. V Ratiboři dali hosté čtyři branky za 17 minut druhého poločasu a brali tři za výhru 2:5.

3. Lačnov „popravil“ Choryni B v jejím domácím prostředí čtyřmi brankami během šesti minut druhého poločasu a vyhrál 4:2.

4. Ve Střelné branka nepadla a hosté proměnili všech pět penalt.

5. V Janové dali Plesník se Sovákem dvě branky do šatny a nakonec hosté vyhráli 2:3.

6. Při prohře s Liptálem doma 2:3 po penaltách dal jednu z branek veterán Milan Sovák, naopak jeho syn Adam byl vyloučen.

7. V Brankách nenašla Choryně B recept na kanonýra Kováře a po jeho hattricku prohrála 3:1.

8. Doma s Kladeruby branka nepadla, ale vítězství 1:0 po penaltách zajistil brankář Josef Landa. Hosté dali jen jednu.

9. Do Lužné přijelo dvanáct odvážlivců a Valašská Polanka B jim nasypala 11 branek. V brance byl z pole Pavel Kamas.

10. Deset branek padlo doma s lídrem z Huslenek (4:6), domácí dostali ve druhém poločase za dvacet minut čtyři branky.

11. V Leskovci se srovnalo z 0:2 na 2:2, ale nakonec domácí kanonýr Hromada stanovil konečný výsledek na 6:2.