Bynina – Hošťálková 3:5 (1:2)
Bynina se snažila favoritovi vyrovnat, ale nebyla tak produktivní. Zkušení hosté v čele s bratry Kuzníky a Zetkem trestali každou chybu a odvezli si tři body. „Bohužel my hrajeme a soupeř dává branky. Nedá se hráčům upřít snaha a bojovnost, ale i když si to v kabině řekneme, tak si nepohlídáme začátky poločas, kdy jsme dohromady inkasovali tři z pěti branek. I když jsme se ještě v zápase zvedli a ze stavu 1:4 snížili na 3:4, přišla v závěru chyba, penalta a bylo po zápase. Je na nás deka. To se projevilo třeba na začátku zápasu, kdy my první šanci nedáme a soupeř ihned na druhé straně trestá. Další kaňkou zápasu bylo zranění našeho útočníka Michala Valy. Ten si pravděpodobně přetrhl zadní stehenní sval. Na patnáct minut byl zápas přerušen a pro Michala si musela přijet sanitka. Všichni mu přejeme brzké uzdravení,“ řekl vedoucí mužstva Byniny David Kelnar.
Branky: 43. Zeidl, 65. Matula, 70. Kuchařík – 6., 50. a 55. Jiří Kuzník, 35. Zetek, 90. Ondřej Kuzník.