Neuvěřitelný střelecký kousek předvedl v posledním podzimním kole okresního přeboru Vsetín kanonýr Stříteže Radim Vokáč. Ve vítězném zápase na Dolní Bečvě dal pět branek za druhý poločas, sám otočil zápas a jeho tým vyhrál 2:5.Jak hodnotíte podzimní účinkování Stříteže?
V létě to vypadalo, že jdeme do sezony se slabším kádrem, ale zvládáme to dobře. Do postupového boje se necpeme, ale že jsme v první pětce, to je příjemný bonus.
Měl jste tři absence, bylo to jen svatbou?
Ano. Poprvé jsem s kamarády zapíjel svobodu a jeli jsme ven, takže jsem si dal oraz, aby si zahráli mladí (smích). Podruhé jsme měli obřad a potřetí byli na víkendu na takové malé svatební cestě.
Manželství Vám zjevně sedí. Nyní jste dal pět branek.
Je to tak. Manželka věděla, do čeho jde, když si brala fotbalistu. Tímto ji děkuji za podporu a také jsem jí věnoval všech pět nedělních branek, abych si u ní šplhnul (smích).
Dal jste někdy pět branek za jeden poločas?
To se mi ještě nepodařilo. V prvním poločase jsme sice měli územní převahu, ale góly dávali domácí. Ti měli rozehrávku druhého poločasu, získali jsme jejich nákop a hned snížili. Odehrálo se snad třicet sekund. Pak jsme srovnali, byl jsem i u vyloučení domácího hráče a přesilovku jsme pak dokonale využili. Za pět branek přisunu ještě klukům láhev (smích).
Zatím máte na kontě 16 branek. Sesadíte po sezoně podzimního krále Martina Blažka z Krhové, který jich dal 21?
Já už branky na stará kolena nepočítám (smích). Kluci mi řekli, že jich mám 16. Mně jde spíše o to, abychom se opravdu fotbalem ve Stříteži bavili.
Na závěr rozhovoru bych chtěl spolu s mými spoluhráči popřát hodně zdaru otci našeho spoluhráče Martina Vavruši.