Trénoval Lačnov a před sezonou převzal Študlov, který byl bez trenéra. Lubomír Beňo poctivě pracuje s týmem Študlova na tom, aby nehrál ve IV. třídě druhé housle. 

Kolektiv a přístup

Samozřejmě, že každý trenér chce vyhrát více než tři zápasy z osmi, ale já jsem spokojený s přístupem hráčů. Oni neměli trenéra a snad pod mým vedením udělali na podzim určitý pokrok. Oni fotbal hrát umí a v budoucnu o těch hráčích ještě uslyšíme. Tvoří výborný kolektiv, mají snahu a je to na nich vidět.

zaverecna studlov

Takto se odměnili hráči Študlova na závěrečné po konci podzimní části sezony.

Foto zdroj – facebookový profil TJ Sokol Študlov

Výkyvy

Kádr je dostatečně široký, ale někteří hráči, co do Študlova přišli, tak mohou nastoupit z pracovních důvodů pouze jednou za 14 dní a to se musí projevit.

Posily

Již máme něco rozjednáno. Chci se poohlédnout ve svém bývalém klubu, který jsem trénoval, v Lačnově. Dále se díváme po týmech zlínského okresu nebo po dorostencích. Budeme v zimě poctivě pracovat, abychom se na jaře zase zlepšili a nehráli druhé housle.

Nejlepší a nejhorší podzimní zápas

Nejlepší byl u prvních Polic, kde jsme o tři body přišli dvě minuty před koncem a ukázali velký bojový charakter. Nejhorší byl v Růžďce, kde jsme se nesešli a prohráli 7:2. Špatné to bylo i v Loučce. Já se nechci vymlouvat na rozhodčí, ale největší škodou pro naši soutěž je to, že ji nepískají kvalifikovaní sudí.