Krhová – Val. Bystřice 3:4 p. k. (3:1)
Domácí ztratili po prvním poločase zdánlivě jasně vyhraný zápas. Hostům vybojoval penalty vyrovnávací brankou v závěru brankář Martin Majer. „První poločas byl z naší strany perfektní. Kombinovali jsme, dávali branky a mohli jsme klidné vést 5:0. Zápas jsme jasně kontrolovali. Prvním varováním mohla být inkasovaná branka do šatny. Ve druhém poločase jsme bohužel začali hrát zcela jinak. Podobně jako hosté jsme to jen nakopávali, prohrávali osobní souboje a všechny míče byly hned zpátky před naší brankou. Ne, že by Valašská Bystřice měla šance, ale my jsme ji vyrovnání darovali naší nedůsledností, což potvrdila i třetí branka v podání jejich brankáře. Měli jsme tam ještě dvě břevna na rozhodnutí, ale neproměnili jsme. Penalty jsou naše dlouhodobá slabina,“ řekl hráč Krhové Martin Šindelek.
„My jsme měli problém se sestavou, máme velkou marodku. Do základní sestavy jsem musel dokonce i já. Navíc se nám zranil během utkání Bolf. V prvním poločase nás Krhová válcovala. Jenže když vedli 3:0, asi si mysleli, že nám dají deset. Nám pomohla branka do šatny. Pak jsme si dali o přestávce „do držky“ a začali makat. Ve druhém poločase jsme se zlepšili a měli šance. Dali jsme na 3:2. I když nám byl velmi přísně vyloučen Libor Macháček, dopracovali jsme se k vyrovnání, když Martin Majer to tam z lajny dotlačil,“ řekl hrající vedoucí mužstva Valašské Bystřice Libor Fusek.
Branky: 4. Jasoněk, 33. a 40. Blažek – 44. Libor Macháček, 77. Vrábel, 89. Majer.