OP M SO 06.10.2018 15:00 Střítež – Jablůnka Teter x x OP M SO 06.10.2018 15:00 Krhová – Hošťálková Rýdel x x
OP M SO 06.10.2018 15:00 Ústí – Bynina Badošek x x
OP M NE 07.10.2018 15:00 Zubří – sd Nový Hrozenkov/VKK MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova SD1
OP M NE 07.10.2018 15:00 Jarcová – Valašská Bystřice Holáň Nevrla x
OP M NE 07.10.2018 15:00 Dolní Bečva – Horní Bečva MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova SD3
OP M NE 07.10.2018 15:00 FC Lhota – Zašová Křenek MEFS Ova MEFS Ova SD2

III.tř. M SO 06.10.2018 15:00 Janová – Liptál OFS ZL Žůrek x
III.tř. M SO 06.10.2018 15:00 Huslenky – Ratiboř B OFS ZL x x
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Branky – Choryně B Holub x x
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Kladeruby – Střelná Žmiják x x
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Val.Polanka B (Lužná) – Lačnov MEFS Ova x x hř.Lužná SD2
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Leskovec – Halenkov B Hrubý x x

IV.tř. M SO 06.10.2018 15:00 Růžďka – Študlov OFS Kroměříž x x
IV.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Valašská Senice – Huslenky B (Zděchov) Teter x x
IV.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Mikulůvka – Krhová B Rýdel x x
IV.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Police – Velká Lhota OFS Kroměříž x x

OP D SO 06.10.2018 12:00 Podlesí – Jarcová Rýdel
OP D SO 06.10.2018 12:00 Ústí – sd V.Příkazy/H.Lideč OFS Kroměříž
OP D SO 06.10.2018 12:00 Vlčovice-Mniší – sd Juřinka/Krhová OFS NJ hř.Vlčovice
OP D SO 06.10.2018 15:00 Hrachovec – sd Vidče/Val.Bystřice x

OP STŽ NE 07.10.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – Halenkov Žmiják hř.Ratiboř
OP STŽ NE 07.10.2018 12:00 sd Hovězí/Huslenky – sd Jablůnka/Růžďka Holáň hř.Hovězí
OP STŽ NE 07.10.2018 12:00 Podlesí – Jarcová Žmiják
OP STŽ NE 07.10.2018 12:30 Lidečko – sd H.Lideč/V.Příkazy Teter
OP STŽ NE 07.10.2018 12:30 Hrachovec – sd Vidče/Val.Bystřice Holub
OP STŽ NE 07.10.2018 12:30 sd Loučka/Rajnochovice – Hranice Nevrla hř.Loučka

OP MLŽ PO 01.10.2018 16:00 Hutisko – Valašské Meziříčí
OP MLŽ PO 01.10.2018 16:30 sd Zašová/Zubří – Dolní Bečva hř.Zašová
OP MLŽ UT 02.10.2018 17:00 Francova Lhota – Ústí
OP MLŽ ST 03.10.2018 17:00 sd H.Lideč/V.Příkazy – Jablůnka hř.H.Lideč
OP MLŽ SO 06.10.2018 10:00 FC Vsetín – Jablůnka hř.Tyršova
OP MLŽ SO 06.10.2018 10:00 Podlesí – Jarcová
OP MLŽ SO 06.10.2018 10:00 Dolní Bečva – sd Val.Bystřice/Vidče
OP MLŽ NE 07.10.2018 13:00 Ústí – sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašská Polanka – sd H.Lideč/V.Příkazy
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Hrachovec – Hutisko
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí – sd Zašová/Zubří
OP MLŽ PO 08.10.2018 17:00 Hošťálková – Francova Lhota

OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Hovězí – Ústí
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Leskovec – sd V.Příkazy/H.Lideč
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Val.Polanka – sd N.Hroz/VKK
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Kateřinice – Jarcová
OP STPŘ ST 03.10.2018 16:45 Hošťálková – sd Mikulůvka/Podlesí
OP STPŘ ČT 04.10.2018 17:00 Ústí – Val.Polanka
OP STPŘ PA 05.10.2018 16:30 Jarcová – Poličná
OP STPŘ PA 05.10.2018 17:00 Hošťálková – Juřinka
OP STPŘ SO 06.10.2018 10:00 Hovězí – sd V.Příkazy/H.Lideč
OP STPŘ SO 06.10.2018 10:00 sd N.Hroz/VKK – Zděchov hř.N.Hrozenkov
OP STPŘ NE 07.10.2018 00:00 Valašské Meziříčí – Kateřinice
OP STPŘ NE 07.10.2018 00:00 Police – sd Zašová/Zubří
OP STPŘ NE 07.10.2018 10:00 Podlesí – Ratiboř
OP STPŘ NE 07.10.2018 10:00 Dolní Bečva – Vidče
OP STPŘ NE 07.10.2018 13:00 sd Mikulůvka/Podlesí – Rajnochovice hř.Mikulůvka
OP STPŘ NE 07.10.2018 13:00 Horní Bečva – Vigantice
OP STPŘ PO 08.10.2018 16:30 Rožnov – Kelč
OP STPŘ PO 08.10.2018 17:00 Leskovec – Halenkov