OP M SO 27.10.2018 14:30 Hošťálková – Zašová Rýdel x x OP M SO 27.10.2018 14:30 Valašská Bystřice – Ústí OFS Karviná x x
OP M SO 27.10.2018 14:30 Jablůnka – Krhová Badošek x x
OP M SO 27.10.2018 14:30 Střítež – Jarcová Holub Žmiják x
OP M NE 28.10.2018 14:30 Bynina – Zubří Křenek MEFS Ova MEFS Ova SD1
OP M NE 28.10.2018 14:30 Horní Bečva – FC Lhota Holáň Teter x
OP M NE 28.10.2018 14:30 sd Nový Hrozenkov/VKK – Dolní Bečva MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova hř.Karolinka

III.tř.M SO 27.10.2018 14:30 Janová – Ratiboř B Žůrek x x
III.tř.M SO 27.10.2018 14:30 Choryně B – Huslenky Nevrla x x
III.tř.M SO 27.10.2018 14:30 Branky – Kladeruby Teter x x
III.tř.M NE 28.10.2018 14:30 Lačnov – Halenkov B Rýdel x x
III.tř.M NE 28.10.2018 14:30 Střelná – Leskovec Holub x x
III.tř.M NE 28.10.2018 14:30 Liptál – Val.Polanka B (Lužná) Nevrla x x

IV.tř.M NE 28.10.2018 15:00 Krhová B – Velká Lhota MEFS Ova x x SD1

OP D SO 27.10.2018 11:00 sd V.Příkazy/H.Lideč – Ústí Žůrek x x hř.V.Příkazy
OP D SO 27.10.2018 11:30 Jarcová – Podlesí Nevrla x x hř.Juřinka
OP D NE 28.10.2018 10:00 sd Juřinka/Krhová – Vlčovice-Mniší Holub x x hř.Val.Bystřice
OP D NE 28.10.2018 11:30 sd Vidče/Val.Bystřice – Hrachovec Žmiják x x

OP STŽ PO 22.10.2018 16:30 Hošťálková – Jablůnka Kovář x x
OP STŽ SO 27.10.2018 10:30 sd Jablůnka/Růžďka – sd Hovězí/Huslenky Rýdel x x hř.Růžďka
OP STŽ SO 27.10.2018 11:00 sd H.Lideč/V.Příkazy – Lidečko Teter x x hř.H.Lideč
OP STŽ SO 27.10.2018 11:30 sd Vidče/Val.Bystřice – Hrachovec Žmiják x x hř.Střítež
OP STŽ NE 28.10.2018 10:30 Halenkov – sd Ratiboř/Kateřinice Holáň x x ODLOŽENO
OP STŽ NE 28.10.2018 11:30 Jarcová – Podlesí Nevrla x x
OP STŽ UT 30.10.2018 16:00 Hranice – Podlesí OFS Přerov x x ODLOŽENO

OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašská Polanka – sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí – Hutisko
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Hrachovec – Jarcová
OP MLŽ ČT 25.10.2018 16:00 sd H.Lideč/V.Příkazy – Valašská Polanka hř.H.Lideč
OP MLŽ PÁ 26.10.2018 16:00 sd Kateřinice/Ratiboř – Ústí hř.Kateřinice
OP MLŽ PÁ 26.10.2018 17:00 Jablůnka – FC Vsetín
OP MLŽ SO 27.10.2018 10:00 Jarcová – Podlesí
OP MLŽ SO 27.10.2018 12:00 sd Val.Bystřice/Vidče – Dolní Bečva hř..Vidče
OP MLŽ NE 28.10.2018 12:00 Francova Lhota – Hošťálková
OP MLŽ PO 29.10.2018 16:00 Hutisko – Hrachovec

OP STPŘ PO 22.10.2018 16:30 Rožnov – Vidče
OP STPŘ PO 22.10.2018 17:00 Leskovec – Zděchov
OP STPŘ ST 24.10.2018 16:30 sd Mikulůvka/Podlesí – Rajnochovice hř.Podlesí