OP M SO 20.10.2018 15:00 Krhová – Valašská Bystřice Teter x x OP M SO 20.10.2018 15:00 Ústí – Horní Bečva Rýdel Žůrek x
OP M NE 21.10.2018 15:00 Zubří – Střítež Badošek Rýdel MEFS Ova SD1
OP M NE 21.10.2018 15:00 Jarcová – sd Nový Hrozenkov/VKK OFS Karviná x x
OP M NE 21.10.2018 15:00 Dolní Bečva – Jablůnka MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova SD1
OP M NE 21.10.2018 15:00 FC Lhota – Hošťálková Holub Křenek x
OP M NE 21.10.2018 15:00 Zašová – Bynina MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova

III.tř. M NE 21.10.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) – Choryně B Holáň x x hř.Lužná
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Branky – Janová MEFS Ova x x SD2
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Kladeruby – Liptál MEFS Ova x x SD2
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Huslenky – Střelná Teter x x
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Leskovec – Lačnov Žmiják x x
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Halenkov B – Ratiboř B Holáň x x

IV.tř. M SO 20.10.2018 15:00 Loučka – Huslenky B (Zděchov) Holub x x
IV.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Valašská Senice – Študlov Nevrla x x
IV.tř. M NE 21.10.2018 14:00 Mikulůvka – Růžďka x x x SO 20.10. 14:00
IV.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Police – Krhová B MEFS Ova x x SD2

OP D SO 20.10.2018 12:00 Ústí – sd Juřinka/Krhová Žůrek
OP D SO 20.10.2018 12:00 Podlesí – sd V.Příkazy/H.Lideč Rýdel
OP D SO 20.10.2018 15:00 Hrachovec – Jarcová Nevrla
OP D NE 21.10.2018 12:00 Vlčovice-Mniší – sd Vidče/Val.Bystřice OFS NJ hř.Vlčovice

OP STŽ PÁ 19.10.2018 16:30 Podlesí – Hranice Žůrek
OP STŽ SO 20.10.2018 12:30 sd Loučka/Rajnochovice – Kelč Holub hř.Loučka
OP STŽ NE 21.10.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – sd Jablůnka/Růžďka Bukáček hř.Ratiboř
OP STŽ NE 21.10.2018 12:00 sd Hovězí/Huslenky – sd H.Lideč/V.Příkazy Žůrek hř.Hovězí
OP STŽ NE 21.10.2018 12:30 Lidečko – sd Val.Polanka/Ústí Nevrla
OP STŽ NE 21.10.2018 12:30 Hrachovec – Jarcová Rýdel

OP MLŽ PO 15.10.2018 16:00 Hutisko – Jarcová
OP MLŽ PO 15.10.2018 16:30 sd Zašová/Zubří – Podlesí hř.Zašová
OP MLŽ PO 15.10.2018 17:00 Hošťálková – Ústí
OP MLŽ ST 17.10.2018 16:30 Valašské Meziříčí – Dolní Bečva
OP MLŽ SO 20.10.2018 10:00 FC Vsetín – sd H.Lideč/V.Příkazy hř.Tyršova
OP MLŽ SO 20.10.2018 10:00 Dolní Bečva – sd Zašová/Zubří
OP MLŽ SO 20.10.2018 10:00 Podlesí – sd Val.Bystřice/Vidče
OP MLŽ NE 21.10.2018 13:00 Ústí – Francova Lhota
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašská Polanka – sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí – Hutisko
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Hrachovec – Jarcová
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:30 Hošťálková – Jablůnka

OP STPŘ PO 15.10.2018 16:30 sd V.Příkazy/H.Lideč – Halenkov hř.V.Příkazy
OP STPŘ PO 15.10.2018 17:00 Kateřinice – sd Mikulůvka/Podlesí
OP STPŘ ÚT 16.10.2018 16:30 Ratiboř – Hošťálková
OP STPŘ ČT 18.10.2018 16:30 Horní Bečva – Dolní Bečva
OP STPŘ ČT 18.10.2018 16:30 Valašské Meziříčí – Kateřinice
OP STPŘ PÁ 19.10.2018 16:30 Hošťálková – Rajnochovice
OP STPŘ SO 20.10.2018 10:00 FC Vsetín – sd V.Příkazy/H.Lideč hř.Tyršova
OP STPŘ SO 20.10.2018 10:00 sd N.Hroz/VKK – Hovězí hř.N.Hroz.
OP STPŘ SO 20.10.2018 10:00 Halenkov – Val.Polanka
OP STPŘ SO 20.10.2018 10:30 Vigantice – Dolní Bečva
OP STPŘ NE 21.10.2018 10:00 Valašské Meziříčí – Poličná
OP STPŘ NE 21.10.2018 10:00 Podlesí – Kateřinice
OP STPŘ NE 21.10.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Kelč hř.Zašová
OP STPŘ NE 21.10.2018 13:00 sd Mikulůvka/Podlesí – Jarcová hř.Mikulůvka
OP STPŘ NE 21.10.2018 13:00 Police – Valašská Bystřice
OP STPŘ NE 21.10.2018 13:30 Juřinka – Ratiboř
OP STPŘ PO 22.10.2018 16:30 Rožnov – Vidče
OP STPŘ PO 22.10.2018 17:00 Leskovec – Zděchov

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.