OP M SO 13.10.2018 15:00 Hošťálková – Ústí Rýdel Žůrek x OP M SO 13.10.2018 15:00 Valašská Bystřice – Dolní Bečva Nevrla x x
OP M SO 13.10.2018 15:00 Jablůnka – Jarcová Holub Bukáček x
OP M NE 14.10.2018 15:00 Zašová – Zubří MEFS Ova MEFS Ova x SD1
OP M NE 14.10.2018 15:00 Bynina – FC Lhota MEFS Ova MEFS Ova x SD1
OP M NE 14.10.2018 15:00 Horní Bečva – Krhová Křenek Teter x
OP M NE 14.10.2018 15:00 sd Nový Hrozenkov/VKK – Střítež MEFS Ova Rýdel x hř.Nový Hrozenkov SD2

III.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Choryně B – Kladeruby Teter x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Halenkov B – Janová MEFS Ova x x SD2
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Ratiboř B – Leskovec Holub x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Lačnov – Huslenky Holáň x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Střelná – Val.Polanka B (Lužná) OFS Karviná x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Liptál – Branky Badošek x x

IV.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Krhová B – Loučka Žmiják x x
IV.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Huslenky B (Zděchov) – Mikulůvka x x x hř.Zděchov
IV.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Růžďka – Valašská Senice x x x
IV.tř.M NE 14.10.2018 15:30 Študlov – Velká Lhota Nevrla x x

OP D SO 13.10.2018 11:30 sd V.Příkazy/H.Lideč – Hrachovec Bukáček x x hř.Val.Příkazy
OP D NE 14.10.2018 10:00 sd Juřinka/Krhová – Podlesí Holub x x hř.Krhová NE 04.11. 10:00
OP D NE 14.10.2018 10:00 Vlčovice-Mniší – Ústí OFS Nový Jičín x x hř.Vlčovice
OP D NE 14.10.2018 12:00 sd Vidče/Val.Bystřice – Jarcová Teter x x hř.Val.Bystřice

OP STŽ SO 13.10.2018 12:00 sd Jablůnka/Růžďka – sd H.Lideč/V.Příkazy Holub hř.Růžďka
OP STŽ SO 13.10.2018 12:00 sd Val.Polanka/Ústí – sd Hovězí/Huslenky Rýdel hř.Val.Polanka
OP STŽ SO 13.10.2018 12:00 sd Vidče/Val.Bystřice – Jarcová Nevrla hř. Vidče
OP STŽ SO 13.10.2018 12:15 Hranice – Hrachovec OFS Přerov hř.UT
OP STŽ NE 14.10.2018 09:15 Kelč – Podlesí Žmiják
OP STŽ NE 14.10.2018 12:00 Halenkov – Lidečko Nevrla

OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašská Polanka – sd H.Lideč/V.Příkazy
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Hrachovec – Hutisko
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí – sd Zašová/Zubří
OP MLŽ PO 08.10.2018 17:00 Hošťálková – Francova Lhota
OP MLŽ UT 09.10.2018 17:00 Ústí – sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PÁ 12.10.2018 17:00 Jablůnka – sd H.Lideč/V.Příkazy
OP MLŽ PÁ 12.10.2018 17:00 sd Kateřinice/Ratiboř – FC Vsetín hř.Kateřinice
OP MLŽ SO 13.10.2018 12:30 sd Val.Bystřice/Vidče – Hrachovec hř.Střítež PÁ 12.10. 16:00
OP MLŽ NE 14.10.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Podlesí hř.Zašová PO 15.10. 16:30
OP MLŽ NE 14.10.2018 12:30 Francova Lhota – Valašská Polanka
OP MLŽ PO 15.10.2018 16:00 Hutisko – Jarcová
OP MLŽ PO 15.10.2018 17:00 Hošťálková – Ústí
OP MLŽ PO 15.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí – Dolní Bečva ST 17.10. 16:30

OP STPŘ PO 08.10.2018 16:30 Rožnov – Kelč
OP STPŘ PO 08.10.2018 17:00 Leskovec – Halenkov
OP STPŘ ST 10.10.2018 16:30 Valašské Meziříčí – Kateřinice ČT 18.10. 16:30
OP STPŘ PÁ 12.10.2018 16:00 Val.Polanka – Leskovec
OP STPŘ PÁ 12.10.2018 16:30 Jarcová – Valašské Meziříčí
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:00 Hovězí – FC Vsetín
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:00 Poličná – Juřinka
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:00 Ratiboř – Hošťálková UT 16.10.16:30
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:30 Vigantice – sd Zašová/Zubří
OP STPŘ SO 13.10.2018 14:00 Rajnochovice – Podlesí
OP STPŘ NE 14.10.2018 10:00 Zděchov – Ústí
OP STPŘ NE 14.10.2018 10:00 Valašská Bystřice – Rožnov
OP STPŘ NE 14.10.2018 11:45 Kelč – Police
OP STPŘ NE 14.10.2018 13:00 Horní Bečva – Dolní Bečva
OP STPŘ PO 15.10.2018 16:30 sd V.Příkazy/H.Lideč – Halenkov hř.Val.Příkazy
OP STPŘ PO 15.10.2018 17:00 Kateřinice – sd Mikulůvka/Podlesí