Patří ke zlaté generaci Poličné, za kterou si zahrál 1. A třídu. Nyní po Kladerubech přišel zkušený Daniel Zeidl do Byniny, aby jí pomohl se záchranou okresního přeboru. 

Výpis z kariéry

Jsem odchovancem Poličné. Začínal jsem v deseti letech tam. Za svou kariéru jsem hrál kromě Poličné v Hrachovci, Krhové, Kladerubech a nyní v Bynině.

Zlatá generace

Hráli jsme v Poličné 1. A třídu. Byla to super parta kolem Tomáše Marka, Jakuba Orsága, Franty Šobory, Radka Příleského, Maška, bratrů Svobodových a tak dále.

Kladeruby

Našel jsem tam v loňské sezoně výbornou partu. Fotbalově nám to na jaře moc nešlo. Byla velká škoda, že nezůstal trenér Metoděj Nejedlý, který tým hodně pozvedl.

Bynina

Projížděl jsem na kole Krhovou a Byninou a před svým domem sekal trávu David Kelnar. Slovo dalo slovo a já jsem v Bynině. Zatím jsem odehrál kromě dvou zápasů, kdy jsem měl svalové zranění a dovolenou, všechny zápasy. Naposledy na Dolní Bečvě jsme si ověřili, že se dá hrát s každým. Škoda je, že máme úzký kádr a na každý zápas se tak tak skládáme. To není dobrá situace, ale věřím, že nasbíráme body na střed tabulky.