Chtěl bych se vyjádřit k článku, který vyšel na stránkách FC Zubří a který napsal Martin Pavlíček (hráč Zubří č.11). Každý kdo si přečetl tenhle článek, musel podle mě zjistit, že to psal zaujatý hráč Zubří a jedná se o jednostranný komentář zápasu. Nechci tady přilívat olej do ohně nebo tady brečet, ale chtěl bych pár věcí uvést na pravou míru. Zápas byl z obou stran od začátku zbytečně vyhecovaný a tvrdý. I podle mě byly některé zákroky, jak domácích, tak i hostů, až za hranou. V jednom okamžiku jsem situaci a emoce nezvládl. Udělal jsem hloupost, která mě mrzí a ihned po skončení utkání jsem se Vaškovi Krupovi několikrát omluvil a ten moje omluvy přijal. Celou věc jsme si vyříkali. I on sám ví, že nehrál čistý zápas a i jeho pohltily emoce.

Všemu byl přítomen Viktor Frňka, který sám řekl „co se stane na hřišti, zůstane na hřišti“. Nakonec bych se chtěl vrátit k tomu, jak vznikla potyčka na konci zápasu. Náš hráč vyvážel balón středem hřiště, načež byl faulován. Rozhodčí pískl faul a náš hráč chtěl rychle rozehrát. Postavil si míč a hráč Zubří si jej vzal do rukou. Tím si ho náš hráč chtěl vzít zpět, ale začala strkanice, kdy tam přiběhli další hráči Zubří a v tom okamžiku začala ještě větší strkanice. Poté se tam namotali další naši hráči.

Myslím si, že nedošlo k ničemu tak hroznému ohledně strkanice. Je to jen můj názor a byl bych rád kdyby se celá tahle situace uzavřela. Stojím za slovy bratrů Grygaříků a trenéra Bayera, že je v Krhové skvělá parta a určitě se nechceme prezentovat zákeřným, ani tvrdým fotbalem a to co se stalo v tomto zápase se Zubřím se již nebude opakovat.