Co slíbil to udělal. Petr Berka se na stará fotbalová kolena vrátil na Horní Bečvu, kde s fotbalem začínal. K návratu ho přemluvil kamarád a ještě loni opora týmu, veterán Stanislav Ondruch. „Staňa mne překecal, ať jdu zpátky na Bečvu, a když jsem přišel, tak jsem zjistil, že on po loňské sezoně ukončil kariéru,“ směje se s nadhledem zkušený obránce Petr Berka. 

Petr Berka přišel na Horní Bečvu z Vidče, kde hrál na jaře uplynulé sezony. „Bylo to tam super. Skvělá parta, výborný trenér Petr Urban. Byl jsem spokojený,“ pochvaluje si nyní na Horní Bečvě levý obránce.

Horní Bečva kromě Berky posílila Martinem Zetochou a je jedním z favoritů soutěže. Některé body ale již v průběhu podzimu zbytečně poztrácela. „Jak již říkal v rozhovoru Martin Zetocha, zatím nás nikdo nepřehrál. Umíráme na krásu a slabou střeleckou potenci. S týmy, co jsme zatím hráli byla hodně zkušeným a kvalitním týmem Hošťálková. U Zubří platí, že když má k dispozici Robert Jurajdu, Libora Raždíka a Karla Drdu, je pak hodně nebezpečné. Nyní jedeme do Stříteže. Na tréninku se nám zase zranil brankář Kryštof Jalůvka, a tak si výpomoc z Prostřední Bečvy ještě prodlouží. Musíme proměňovat co nejvíce šance a věřím, že budeme bodovat,“ dodává Petr Berka.

hbecva

Petr Berka v dolní řadě druhý zprava.

Publikováno se svolením Jaroslava Čápa.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.