PATNÁCTKA SI ZAHRAJE S FC LIVERPOOL!

Mimořádně atraktivní obsazení bude mít turnaj kategorie U15, jehož pořadatelem je Baník Ostrava a jenž se bude hrát v Ostravě ve dnech 5. a 6. listopadu. Na turnaj přicestuje také FC Liverpool!

FC Liverpool, Hertha Berlín, Baník Ostrava a ještě jeden soupeř, jehož jméno je zatím v jednání. Takové bude obsazení žákovského turnaje, jehož dějištěm bude areál na ZŠ Jana Šoupala v Ostravě-Porubě a možná také vítkovický stadion. Pro mladé Baníkovce další velmi zajímavá konfrontace, pro diváky šance vidět fotbalové naděje věhlasných evropských klubů. To vše ve dvou listopadových dnech.

„Jsme samozřejmě velmi rádi, že se nám podařilo domluvit účast FC Liverpool,“ řekl Petr Mašlej, šéf mládežnického úseku Baníku Ostrava. Na otázku, jak se to Baníku podařilo, odpověděl: „Pomohly nám reference ze strany Swansea, jejichž týmy se zúčastnily jak Baník cupu, tak také Zlatého kahanu. Manažeři Swansea si organizaci turnajů velmi pochvalovali, v jednom případě u nás absolvovali dokonce týdenní soustředění. Liverpool dal na jejich doporučení a díky tomu se na jeho účast a konfrontaci s Baníkem můžeme těšit.“

Zdroj: https://fcb.cz/clanek.asp?id=Patnactka-si-zahraje-s-FC-Liverpool-7730