Musí věřit, že to bude jen lepší. Návrat Martina Zetochy na Horní Bečvu má zatím více špatných zážitků, ale zítřejší zápas v Jablůnce může být dobrým odrazovým můstkem. 

Zima 2018 v Rožnově

Chtěl jsem odejít již v zimě loňské sezony, ale kádr se hodně oslabil. Odešel třeba Radek Růčka na Dolní Bečvu. Domluvil jsem se původně s vedením a novými trenéry, že odtrénuji měsíc zimní přípravy a pak půjdu na Horní Bečvu. Jenže nepřišlo mnoho posil, trénovali pořád ti samí, a tak jsem nechtěl nechat tým ve štychu.

Sestup

Podle zimní přípravy to nebylo překvapení. Navíc jsme nikdy nehráli v top sestavě. Vše se pokazilo a byl to jen důsledek celého půlroku. Byl jsem s Rožnovem domluvený, že v létě odejdu ihned na Horní Bečvu.

Hořká premiéra

Dal jsem Bynině rychle dvě branky. Jenže pak přišel moment, kdy jsem měl zatmění. Již předtím měl rozhodčí vyloučit dva hráče soupeře po druhé žluté kartě. Pak mne jeden protihráč dojel bez míče a já jsem ho nakopl.

Neproměněná penalta

Po dvou zápasech v trestu jsem se vrátil proti Valašské Bystřici. Zase jsme měli jen bod. Nechci se vymlouvat na kluzký trenér, ale podklouzlo mi to a já jsem z penalty přestřelil. Moje chyba.

5 bodů ze čtyř zápasů

Je to málo. Jsem zklamaný. Nás nikdo nepřehrál, naopak jsme byli lepší než Hošťálková, Zubří i Valašská Bystřice. Jenže každý tento zápas jsme nedali tak šest šancí. Nemáme střelce, který by se trefil dvakrát a my ostatní bychom se s ním svezli. Musíme to rychle prolomit v Jablůnce.

zetocha

Martin Zetocha uprostřed v tmavém tričku.