OP M PÁ 7.9.2018 17:00 Střítež – Bynina Badošek Křenek Žmiják

OP M SO 08.09.2018 15:00 Krhová – Ústí Žmiják Holub X OP M SO 08.09.2018 16:00 Jablůnka – Horní Bečva Škrobák Rýdel X
OP M NE 09.09.2018 16:00 Zubří – Valašská Bystřice Holub x X
OP M NE 09.09.2018 16:00 sd Nový Hrozenkov/VKK – Hošťálková Štefánik x X hř.N.Hroz.
OP M NE 09.09.2018 16:00 Jarcová – Zašová Teter X X
OP M NE 09.09.2018 16:00 Dolní Bečva – FC Lhota Křenek X X

III.tř.M SO 08.09.2018 16:00 Janová – Střelná Teter X X
III.tř.M SO 08.09.2018 16:00 Choryně B – Lačnov Křenek X X
III.tř.M NE 09.09.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) – Huslenky Žmiják X X hř.Lužná
III.tř.M NE 09.09.2018 16:00 Liptál – Ratiboř B Rýdel X X
III.tř.M NE 09.09.2018 16:00 Branky – Halenkov B Nevrla X X
III.tř.M NE 09.09.2018 16:00 Kladeruby – Leskovec Holáň X X

IV.tř.M SO 08.09.2018 16:00 Růžďka – Velká Lhota Badošek X X
IV.tř.M NE 09.09.2018 15:00 Mikulůvka – Loučka X X X
IV.tř.M NE 09.09.2018 15:30 Študlov – Krhová B X X X
IV.tř.M NE 09.09.2018 16:00 Valašská Senice – Police X X X

OP D SO 08.09.2018 13:00 Podlesí – Ústí Nevrla
OP D SO 08.09.2018 16:30 sd Juřinka/Krhová – Jarcová Nevrla hř.Juřinka
OP D NE 09.09.2018 13:00 sd Vidče/Val.Bystřice – sd V.Příkazy/H.Lideč Křenek hř.Vidče
OP D NE 9.9.2018 13:00 Vlčovice-Mniší – Hrachovec OFS NJ hř.Vlčovice

OP STŽ SO 08.09.2018 12:30 sd H.Lideč/V.Příkazy – Halenkov x hř.H.Lideč
OP STŽ SO 08.09.2018 13:00 sd Jablůnka/Růžďka – sd Val.Polanka/Ústí Rýdel hř.Jablůnka
OP STŽ NE 9.9.2018 10:00 sd Vidče/Val.Bystřice – Hranice Křenek hř.Vidče
OP STŽ NE 09.09.2018 13:00 sd Hovězí/Huslenky – sd Ratiboř/Kateřinice Rýdel hř.Hovězí
OP STŽ NE 09.09.2018 13:00 Jarcová – Kelč Teter
OP STŽ NE 09.09.2018 13:00 Podlesí – sd Loučka/Rajnochovice Holáň

OP MLŽ PÁ 07.09.2018 17:00 Jablůnka – sd Kateřinice/Ratiboř x
OP MLŽ SO 08.09.2018 10:00 FC Vsetín – Hošťálková x hř.Tyršova
OP MLŽ SO 08.09.2018 10:00 Podlesí – Dolní Bečva x
OP MLŽ SO 8.9.2018 13:30 Hrachovec – Valašské Meziříčí x
OP MLŽ PO 10.09.2018 17:00 Hutisko – sd Val.Bystřice/Vidče x
OP MLŽ UT 11.9.2018 17:30 Valašská Polanka – Ústí x
OP MLŽ ST 12.09.2018 17:00 Jarcová – sd Zašová/Zubří x

OP STPŘ PÁ 07.09.2018 16:30 Jarcová – Juřinka x
OP STPŘ SO 08.09.2018 10:00 Hovězí – Halenkov x
OP STPŘ SO 08.09.2018 10:00 FC Vsetín – Leskovec x hř.Tyršova
OP STPŘ SO 08.09.2018 10:00 sd N.Hroz/VKK – Ústí x hř.N.Hroz.
OP STPŘ SO 08.09.2018 10:00 Poličná – Rajnochovice x
OP STPŘ SO 08.09.2018 10:30 Vigantice – Valašská Bystřice x
OP STPŘ SO 08.09.2018 13:30 Vidče – Kelč x
OP STPŘ SO 08.09.2018 14:00 Valašské Meziříčí – Hošťálková x
OP STPŘ NE 09.09.2018 10:00 Dolní Bečva – Police x
OP STPŘ NE 09.09.2018 13:00 sd Mikulůvka/Podlesí – Podlesí x hř.Mikulůvka
OP STPŘ NE 09.09.2018 13:00 Horní Bečva – sd Zašová/Zubří x
OP STPŘ PO 10.09.2018 17:00 Kateřinice – Ratiboř x
OP STPŘ ÚT 11.09.2018 17:00 Vigantice – Kelč x