OP M SO 29.09.2018 15:30 Jablůnka – sd Nový Hrozenkov/VKK Holub x x OP M NE 30.09.2018 15:00 Bynina – Krhová Huser Ritter x SD1
OP M NE 30.09.2018 15:30 FC Lhota – Zubří Holáň x x
OP M NE 30.09.2018 15:30 Zašová – Ústí Němec Leško O x SD1
OP M NE 30.09.2018 15:30 Hošťálková – Dolní Bečva Štefánik x x
OP M NE 30.09.2018 15:30 Horní Bečva – Jarcová Badošek x x

III.tř.M SO 29.09.2018 15:30 Ratiboř B – Val.Polanka B (Lužná) Teter x x
III.tř.M NE 30.09.2018 15:00 Střelná – Branky Rýdel x x
III.tř.M NE 30.09.2018 15:30 Leskovec – Janová Žmiják x x
III.tř.M NE 30.09.2018 15:30 Halenkov B – Huslenky Holub x x
III.tř.M NE 30.09.2018 15:30 Kladeruby – Lačnov Leško M Hrubý x SD2
III.tř.M NE 30.09.2018 15:30 Choryně B – Liptál Sajdok Ražný x SD2

IV.tř.M SO 29.09.2018 15:00 Krhová B – Valašská Senice x x x
IV.tř.M SO 29.09.2018 15:30 Huslenky B (Zděchov) – Růžďka Bukáček x x hř.Huslenky
IV.tř.M NE 30.09.2018 15:30 Police – Študlov Teter x x
IV.tř.M NE 30.09.2018 15:30 Velká Lhota – Loučka Křenek x x

OP D SO 29.09.2018 12:00 sd V.Příkazy/H.Lideč – Podlesí Bukáček hř.V.Příkazy
OP D SO 29.09.2018 12:30 sd Vidče/Val.Bystřice – Vlčovice-Mniší Rýdel hř.Vidče
OP D SO 29.09.2018 12:30 Jarcová – Hrachovec Holub
OP D NE 30.09.2018 10:00 sd Juřinka/Krhová – Ústí Křenek hř.Juřinka

OP STŽ ST 26.09.2018 17:00 sd Vidče/Val.Bystřice – Kelč Žmiják hř.Střítež
OP STŽ PÁ odloženo Hranice – Podlesí OFS PŘEROV hř.UT ODLOŽENO
OP STŽ SO 29.09.2018 12:00 sd H.Lideč/V.Příkazy – sd Hovězí/Huslenky x hř.H.Lideč
OP STŽ SO 29.09.2018 12:30 sd Jablůnka/Růžďka – sd Ratiboř/Kateřinice Teter hř.Jablůnka
OP STŽ NE 30.09.2018 09:15 Kelč – sd Loučka/Rajnochovice Rýdel
OP STŽ NE 30.09.2018 12:30 sd Val.Polanka/Ústí – Lidečko Holáň hř.V.Polanka
OP STŽ NE 30.09.2018 12:30 Jarcová – Hrachovec Holub

OP MLŽ PO 24.09.2018 16:00 Hrachovec – sd Val.Bystřice/Vidče
OP MLŽ PO 24.09.2018 17:00 Valašská Polanka – Francova Lhota
OP MLŽ PO 24.09.2018 17:00 Jarcová – Hutisko
OP MLŽ PO 24.09.2018 17:00 Dolní Bečva – Valašské Meziříčí
OP MLŽ PO 24.09.2018 17:30 Ústí – Hošťálková
OP MLŽ ČT 27.09.2018 17:00 Jarcová – Dolní Bečva
OP MLŽ ČT 27.09.2018 17:30 sd H.Lideč/V.Příkazy – FC Vsetín hř.H.Lideč
OP MLŽ PÁ 28.09.2018 10:00 sd Kateřinice/Ratiboř – Valašská Polanka hř.Kateřinice
OP MLŽ PÁ 28.09.2018 17:00 Jablůnka – Hošťálková
OP MLŽ SO 29.09.2018 10:00 Jarcová – Hrachovec
OP MLŽ SO změna SO 29.09. 10:00 sd Val.Bystřice/Vidče – Podlesí hř.V.Bystřice změna SO 29.09. 10:00
OP MLŽ NE změna PO 01.10. 16:30 sd Zašová/Zubří – Dolní Bečva hř.Zašová změna PO 01.10. 16:30
OP MLŽ NE změna UT 02.10. 17:00 Francova Lhota – Ústí změna UT 02.10. 17:00
OP MLŽ PO 01.10.2018 16:00 Hutisko – Valašské Meziříčí

OP STPŘ PO 24.09.2018 16:30 sd Mikulůvka/Podlesí – Juřinka x hř.Mikulůvka
OP STPŘ PO 24.09.2018 16:30 Rožnov – Police x
OP STPŘ PO 24.09.2018 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč – Zděchov x hř.V.Příkazy
OP STPŘ UT 25.09.2018 16:30 Vigantice – Vidče x
OP STPŘ ČT 27.09.2018 17:00 Hošťálková – Poličná x ODLOŽENO
OP STPŘ SO 29.09.2018 10:00 Halenkov – Ústí x
OP STPŘ SO 29.09.2018 10:00 Ratiboř – sd Mikulůvka/Podlesí x
OP STPŘ SO 29.09.2018 13:00 Juřinka – Podlesí x
OP STPŘ SO 29.09.2018 14:00 Rajnochovice – Valašské Meziříčí x
OP STPŘ NE 30.09.2018 10:00 Zděchov – FC Vsetín x
OP STPŘ NE 30.09.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Rožnov x hř.Zašová
OP STPŘ NE 30.09.2018 10:00 Valašská Bystřice – Dolní Bečva x
OP STPŘ NE 30.09.2018 13:00 Vidče – Horní Bečva x
OP STPŘ NE 30.09.2018 13:30 Police – Vigantice x
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Leskovec – sd V.Příkazy/H.Lideč x
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Val.Polanka – sd N.Hroz/VKK x
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Kateřinice – Jarcová x
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Hovězí – Ústí x