OP M SO 22.09.2018 15:00 Ústí – FC Lhota Holub Bukáček x OP M SO 22.09.2018 15:30 Střítež – Horní Bečva Žmiják x x
OP M NE 23.09.2018 15:00 Krhová – Zašová MEFS Ova MEFS Ova x
OP M NE 23.09.2018 15:30 Zubří – Jablůnka MEFS Ova MEFS Ova x
OP M NE 23.09.2018 15:30 sd N.Hroz./VKK – Valašská Bystřice Holáň x x hř.N.Hroz. změna hřiště Karolinka
OP M NE 23.09.2018 15:30 Jarcová – Hošťálková MEFS Ova MEFS Ova x
OP M NE 23.09.2018 15:30 Dolní Bečva – Bynina MEFS Ova MEFS Ova x

III.tř. M SO 22.09.2018 15:30 Janová – Choryně B Nevrla x x
III.tř. M NE 23.09.2018 15:30 Liptál – Střelná Nevrla x x
III.tř. M NE 23.09.2018 15:30 Branky – Lačnov Křenek x x
III.tř. M NE 23.09.2018 15:30 Kladeruby – Ratiboř B Teter x x
III.tř. M NE 23.09.2018 15:30 Val.Polanka B (Lužná) – Halenkov B Holub x x hř.Lužná
III.tř. M NE 23.09.2018 15:30 Huslenky – Leskovec Badošek x x

IV.tř. M SO 22.09.2018 15:30 Študlov – Huslenky B (Zděchov) Teter x x
IV.tř. M SO 22.09.2018 15:30 Růžďka – Krhová B x x x
IV.tř. M NE 23.09.2018 15:00 Mikulůvka – Velká Lhota x x x
IV.tř. M NE 23.09.2018 15:30 Loučka – Police x x x

OP D SO 22.09.2018 12:30 Jarcová – sd Vidče/Val.Bystřice Žmiják
OP D SO 22.09.2018 12:30 Podlesí – sd Juřinka/Krhová Nevrla
OP D SO 22.09.2018 12:30 Ústí – Vlčovice-Mniší Holub
OP D SO 22.09.2018 15:00 Hrachovec – sd V.Příkazy/H.Lideč x

OP STŽ SO 22.09.2018 12:00 sd H.Lideč/V.Příkazy – sd Jablůnka/Růžďka Teter hř.H.Lideč
OP STŽ NE 23.09.2018 12:30 sd Hovězí/Huslenky – sd Val.Polanka/Ústí Holáň hř.Hovězí
OP STŽ NE 23.09.2018 12:30 Jarcová – sd Vidče/Val.Bystřice Badošek
OP STŽ NE 23.09.2018 12:30 Podlesí – Kelč x
OP STŽ NE 23.09.2018 13:00 Lidečko – Halenkov Holub
OP STŽ NE 23.09.2018 13:00 Hrachovec – Hranice Teter

OP MLŽ PO 17.09.2018 17:00 Valašské Meziříčí – Podlesí x
OP MLŽ ČT 20.09.2018 17:30 sd H.Lideč/V.Příkazy – Jablůnka x hř.H.Lideč
OP MLŽ SO 22.09.2018 10:00 FC Vsetín – sd Kateřinice/Ratiboř x hř.Tyršova
OP MLŽ SO 22.09.2018 10:00 Podlesí – sd Zašová/Zubří x
OP MLŽ SO 22.09.2018 10:00 Dolní Bečva – Valašské Meziříčí x změna PO 24.09. 17:00
OP MLŽ NE 23.09.2018 13:00 Ústí – Hošťálková x změna PO 24.09. 17:30
OP MLŽ PO 24.09.2018 16:00 Hrachovec – sd Val.Bystřice/Vidče x
OP MLŽ PO 24.09.2018 17:00 Valašská Polanka – Francova Lhota x
OP MLŽ PO 24.09.2018 17:00 Jarcová – Hutisko x

OP STPŘ PO 17.09.2018 17:00 Leskovec – sd N.Hroz/VKK
OP STPŘ PO 17.09.2018 17:00 Halenkov – FC Vsetín
OP STPŘ ČT 20.09.2018 16:30 Vigantice – Valašská Bystřice
OP STPŘ ČT 20.09.2018 17:00 Ústí – Leskovec
OP STPŘ ČT 20.09.2018 17:00 Poličná – Kateřinice
OP STPŘ ČT 20.09.2018 17:00 Podlesí – Hošťálková
OP STPŘ PÁ 21.09.2018 16:30 Jarcová – Rajnochovice
OP STPŘ SO 22.09.2018 10:00 Hovězí – Zděchov
OP STPŘ SO 22.09.2018 10:00 FC Vsetín – Val.Polanka hř.Tyršova změna ČT 20.09. 16:00
OP STPŘ SO 22.09.2018 10:00 sd N.Hroz/VKK – Halenkov hř.N.Hroz.
OP STPŘ SO 22.09.2018 10:30 Vigantice – Vidče změna UT 25.09. 16:30
OP STPŘ SO 22.09.2018 14:00 Valašské Meziříčí – Ratiboř
OP STPŘ NE 23.09.2018 10:00 Dolní Bečva – Kelč
OP STPŘ NE 23.09.2018 13:00 sd Mikulůvka/Podlesí – Juřinka hř.Mikulůvka změna PO 24.09. 16:30
OP STPŘ NE 23.09.2018 13:00 Horní Bečva – Valašská Bystřice
OP STPŘ NE 23.9.2018 13:30 Police – Vigantice
OP STPŘ PO 24.09.2018 16:30 Rožnov – Police
OP STPŘ PO 24.09.2018 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč – Zděchov hř.V.Příkazy