OP M SO 15.09.2018 16:00 Ústí – Zubří Rýdel x x OP M SO 15.09.2018 16:00 Hošťálková – Střítež Holub x x
OP M SO 15.09.2018 16:00 Valašská Bystřice – Jablůnka Teter x x
OP M NE 16.09.2018 16:00 Bynina – Jarcová Badošek Rýdel Nevrla
OP M NE 16.09.2018 16:00 FC Lhota – Krhová MEFS Ova MEFS Ova x
OP M NE 16.09.2018 16:00 Zašová – Dolní Bečva MEFS Ova MEFS Ova Křenek
OP M NE 16.09.2018 16:00 Horní Bečva – sd Nový Hrozenkov/VKK MEFS Ova MEFS Ova Žmiják

III.tř. M SO 15.09.2018 10:00 Halenkov B – Kladeruby Pavlica Žmiják Nevrla
III.tř. M SO 15.09.2018 16:00 Ratiboř B – Branky Nevrla x x
III.tř. M NE 16.09.2018 15:00 Střelná – Choryně B Holub x x
III.tř. M NE 16.09.2018 16:00 Huslenky – Janová Teter x x
III.tř. M NE 16.09.2018 16:00 Leskovec – Val.Polanka B (Lužná) Holáň x x
III.tř. M NE 16.09.2018 16:00 Liptál – Lačnov MEFS Ova MEFS Ova x

IV.tř.M SO 15.09.2018 15:00 Krhová B – Huslenky B (Zděchov) x x x
IV.tř.M NE 16.09.2018 16:00 Loučka – Študlov x x x
IV.tř.M NE 16.09.2018 16:00 Police – Mikulůvka x x x
IV.tř.M NE 16.09.2018 16:00 Velká Lhota – Valašská Senice x x x

OP D SO ODLOŽENO sd V.Příkazy/H.Lideč – Jarcová Teter hř.V.Příkazy
OP D SO 15.09.2018 13:00 Ústí – sd Vidče/Val.Bystřice Rýdel
OP D NE 16.9.2018 11:30 sd Juřinka/Krhová – Hrachovec Žmiják hř.Krhová
OP D NE 16.9.2018 10:00 Vlčovice-Mniší – Podlesí OFS NJ hř.Vlčovice

OP STŽ SO 15.09.2018 13:15 Hranice – Jarcová OFS PR hř. UT
OP STŽ NE 16.09.2018 09:15 Kelč – Hrachovec Nevrla
OP STŽ NE 16.09.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – Lidečko Holub hř.Ratiboř
OP STŽ NE 16.09.2018 13:00 sd Val.Polanka/Ústí – sd H.Lideč/V.Příkazy Holáň hř.V.Polanka
OP STŽ NE 16.09.2018 13:30 sd Loučka/Rajnochovice – sd Vidče/Val.Bystřice x hř.Loučka
Soutěž Datum zápasu Domácí Hosté HR AR1 AR2 pozn.
OP MLŽ PO 10.09.2018 17:00 Hutisko – sd Val.Bystřice/Vidče x
OP MLŽ UT 11.09.2018 17:30 Valašská Polanka – Ústí x
OP MLŽ ST 12.09.2018 17:00 Jarcová – sd Zašová/Zubří x
OP MLŽ PÁ 14.09.2018 17:00 sd Kateřinice/Ratiboř – sd H.Lideč/V.Příkazy x hř.Kateřinice
OP MLŽ SO 15.09.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Hrachovec x hř.Zašová
OP MLŽ SO 15.09.2018 13:00 Hošťálková – Valašská Polanka x
OP MLŽ NE 16.09.2018 13:00 Ústí – Jablůnka x
OP MLŽ NE 16.09.2018 13:00 Francova Lhota – FC Vsetín x
OP MLŽ NE 16.09.2018 13:30 sd Val.Bystřice/Vidče – Jarcová x hř.Val.Bystřice
OP MLŽ PO 17.09.2018 17:00 Dolní Bečva – Hutisko x
OP MLŽ PO 17.09.2018 17:00 Valašské Meziříčí – Podlesí x hř.tráva
Soutěž Datum zápasu Domácí Hosté HR AR1 AR2 pozn.
OP STPŘ PO 10.09.2018 17:00 Kateřinice – Ratiboř x
OP STPŘ UT 11.09.2018 17:00 Vigantice – Kelč x
OP STPŘ ST 12.09.2018 17:00 Valašské Meziříčí – Hošťálková x hř.tráva
OP STPŘ ČT 13.09.2018 17:00 Ústí – sd V.Příkazy/H.Lideč x
OP STPŘ ČT 13.09.2018 17:00 Juřinka – Kateřinice x
OP STPŘ ČT 13.09.2018 17:30 Rožnov – Vigantice x hř. UT
OP STPŘ PÁ 14.09.2018 17:00 Val.Polanka – Hovězí x
OP STPŘ PÁ 14.09.2018 17:00 Poličná – Ratiboř x
OP STPŘ PÁ 14.09.2018 17:00 Hošťálková – sd Mikulůvka/Podlesí x
OP STPŘ SO 15.09.2018 10:00 Ratiboř – Jarcová x
OP STPŘ SO 15.09.2018 13:30 Juřinka – Valašské Meziříčí x
OP STPŘ SO 15.09.2018 14:00 Rajnochovice – Kateřinice x
OP STPŘ NE 16.09.2018 10:00 Podlesí – Poličná x
OP STPŘ NE 16.09.2018 10:00 sd Zašová/Zubří – Dolní Bečva x hř.Zašová
OP STPŘ NE 16.09.2018 10:00 Valašská Bystřice – Vidče x
OP STPŘ NE 16.9.2018 11:45 Kelč – Horní Bečva x
OP STPŘ PO 17.09.2018 17:00 Leskovec – sd N.Hroz/VKK x
OP STPŘ PO 17.09.2018 17:00 Halenkov – FC Vsetín x