Jak na tom bude Slavičín B, těžko odhadnout. Ve valašské skupině 1. B třídy již kdysi působil a naše týmy takovou „štreku“ nerady jezdily.
Hutisko bude spoléhat na střelecké umění Jakuba Mičkala. Otázkou je, jak Randus nahradí v brance Majera. Střed tabulky bude stropem.
Prlov udržel Hajdu, chystá do útoku jedno mladé ofenzivní překvapení. Tým by neměl mít problém se záchranou.
Pokud Poličné bude pálit dvojice Žniva, Jakub Kapusta, mlže pomýšlet na střed tabulky. Jinak to bude boj v její dolní polovině.
Tam může klidně spadnout i omlazené Lidečko. Roky nezastavíte. Pokud nebude mít nabito Aleš Číž, mohou nastat problémy.
Semetín je spolu s Valašskou Polankou jasným favoritem na vítězství v soutěži. Pokud Semetín ještě posílí ofenzívu, může Polance zatápět. Ta by měla kralovat, pokud bude mít zdravý kádr a ve formě hrající ofenzivní posily Štrbíka s Chuchmou.
Francova Lhota má Chmelu, sehraný tým, a pokud se probudí Filák, může z toho být první pětka tabulky.
Hovězí se moc nemění. Mnohdy nemá soupeře čím překvapit. Odešel Štrbík, ale třeba se z bohaté líhně objeví nějací ofenzivní mladíci. Je to ale na druhou polovinu tabulky.
Pokud Horní Lideč opravdu vyrukuje s kanonýrem Petruškem a nezměněným sehraným kádrem, mohla by míchat kartami do 6. místa.
Choryně je nováček a možná se bude rozkoukávat. Nakonec ale kvality bratrských klanů tým dovedou do středu tabulky.
Halenkov chtěl posilovat, ale zatím to tak nevypadá. Druhá sezona bývá těžší, po postupu a euforii následuje boj o každý bod. Tým Jana Ondrušíka bude bojovat o záchranu.
Je čas se posunout do klidného středu tabulky. Pokud Ratiboř s mnoha mladíky a zkušeným trenérem Kulhajem naváže na dobré jaro, tento posun se na podzim udá.
Prostřední Bečva musí také navazovat. Vrátil se jí střelec Lukáš Křenek starší, který nahradí odcházejícího Sívka. Bronzová pozice není nedosažitelným cílem.