ODVETA S BAYERNEM SE PŘIBLÍŽILA!

Za odvetným utkáním proti vrstevníkům Bayernu Mnichov vyrazí v sobotu tým Baníku Ostrava U15. A to na pozvání německého klubu! Baník totiž dokázal na jaře, tehdy ještě jako tým U14, vyhrát v Mnichově 4:1, což činovníky Bayernu nenechalo v poklidu. Bavorský velkoklub si pozval Baník k odvetě, která se bude hrát v neděli v 11 hodin.

Pro mladé baníkovce to bude další mimořádně cenná zkušenost. Každá návštěva mnichovského Leistungszentrum Campus, kde se bude hrát, je mimořádným zážitkem. A možnost konfrontace s Bayernem Mnichov stejně tak. „Velmi si ceníme toho, že nás Bayern k odvetnému utkání pozval. Pokud mám informace, tohle Mnichovští dělají jen velmi výjimečně,“ řekl Petr Mašlej, šéf mládežnického úseku Baníku Ostrava.

Bude zajímavé, jak si baníkovská patnáctka v Mnichově povede. I proto, že se bude muset obejít bez dvou lídrů týmu. „Dá se čekat, že Bayern nám bude chtít porážku stůj co stůj oplatit. Nám navíc budou chybět dva kluci, útočník Dan Šmiga a obránce Ondra Kukučka, kteří věkem spadají do kategorie U15, ale odcestovali s šestnáctkou na turnaj do Rigy. Tým, který bude hrát v Mnichově, se s tím bude muset umět vypořádat,“ dodal Petr Mašlej.

Zdroj: https://fcb.cz/clanek.asp?id=Odveta-s-Bayernem-se-priblizila-7642