OP muži PÁ 24.08.2018 18:00 Zubří – Horní Bečva Václavík Nevrla Křenek OP muži SO 25.08.2018 16:30 Valašská Bystřice – Hošťálková Žmiják x x
OP muži SO 25.08.2018 16:30 Jablůnka – Bynina Nevrla x x
OP muži SO 25.08.2018 16:30 Střítež – FC Lhota Rýdel Křenek x
OP muži NE 26.08.2018 16:30 sd Nový Hrozenkov/VKK – Zašová Václavík x x hř.Nový Hrozenkov
OP muži NE 26.08.2018 16:30 Jarcová – Ústí Holub x x
OP muži NE 26.08.2018 16:30 Dolní Bečva – Krhová Křenek x x

III.třída muži SO 25.08.2018 16:30 Janová – Lačnov Teter x x
III.třída muži SO 25.08.2018 16:30 Choryně B – Halenkov B Holub x x
III.třída muži NE 26.08.2018 15:00 Střelná – Ratiboř B Žmiják x x
III.třída muži NE 26.08.2018 16:30 Liptál – Leskovec Teter x x
III.třída muži NE 26.08.2018 16:30 Branky – Huslenky x x x
III.třída muži NE 26.08.2018 16:30 Kladeruby – Val.Polanka B (Lužná) Rýdel x x

IV.třída muži SO 25.08.2018 16:30 Huslenky B (Zděchov) – Police x hř.Zděchov
IV.třída muži SO 25.08.2018 17:30 Krhová B – Velká Lhota x
IV.třída muži NE 26.08.2018 10:00 Růžďka – Loučka x
IV.třída muži NE 26.08.2018 16:30 Valašská Senice – Mikulůvka x

OP dorost SO 25.08.2018 13:00 sd V.Příkazy/H.Lideč – Vlčovice-Mniší Václavík
OP dorost SO 25.08.2018 13:30 Jarcová – Ústí Holub
OP dorost SO 25.08.2018 15:00 Hrachovec – Podlesí x
OP dorost NE 26.08.2018 13:30 sd Vidče/Val.Bystřice – sd Juřinka/Krhová Rýdel

OP starší žáci SO 25.08.2018 13:30 sd Jablůnka/Růžďka – Halenkov Nevrla
OP starší žáci SO 25.08.2018 13:30 sd Vidče/Val.Bystřice – Kelč Žmiják
OP starší žáci NE 26.08.2018 13:30 sd Hovězí/Huslenky – Lidečko Teter
OP starší žáci NE 26.08.2018 14:00 Hrachovec – Podlesí Holub

OP mladší žáci ČT 23.08.2018 17:30 sd H.Lideč/V.Příkazy – Ústí x
OP mladší žáci PÁ 24.08.2018 17:00 sd Kateřinice/Ratiboř – Hošťálková Žmiják
OP mladší žáci SO 25.08.2018 10:00 FC Vsetín – Valašská Polanka x
OP mladší žáci SO 25.08.2018 10:00 Jarcová – Dolní Bečva x
OP mladší žáci SO 25.08.2018 14:00 sd Val.Bystřice/Vidče – Valašské Meziříčí x
OP mladší žáci PO 27.08.2018 17:00 Jablůnka – Francova Lhota x
OP mladší žáci PO 27.08.2018 17:00 Hutisko – sd Zašová/Zubří x
OP mladší žáci PO 27.08.2018 17:00 Hrachovec – Podlesí x

OP st.přípravky PÁ 24.08.2018 16:30 Jarcová – Podlesí x
OP st.přípravky PO 25.08.2018 10:00 Hovězí – Ústí x
OP st.přípravky PO 25.08.2018 10:00 FC Vsetín – sd N.Hroz/VKK x
OP st.přípravky SO 25.08.2018 10:00 Poličná – Ratiboř x
OP st.přípravky SO 25.08.2018 10:00 Valašské Meziříčí – Mikulůvka x
OP st.přípravky SO 25.08.2018 10:30 Vigantice – Kelč x
OP st.přípravky SO 25.08.2018 13:00 Vidče – Police x
OP st.přípravky SO 25.08.2018 14:00 Rajnochovice – Juřinka x
OP st.přípravky NE 26.08.2018 00:00 Horní Bečva – Rožnov x
OP st.přípravky NE 26.08.2018 00:00 Dolní Bečva – volný los x
OP st.přípravky NE 26.08.2018 10:00 Valašská Bystřice – sd Zašová/Zubří x
OP st.přípravky PO 27.08.2018 16:30 Rožnov – Dolní Bečva x
OP st.přípravky PO 27.08.2018 17:00 Kateřinice – Hošťálková x
OP st.přípravky PO 27.08.2018 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč – Val.Polanka x