OP M SO 01.09.2018 15:00 Krhová – Zubří Křenek Holub x OP M SO 01.09.2018 16:30 Ústí – Dolní Bečva Václavík Bukáček x
OP M SO 01.09.2018 16:30 Hošťálková – Jablůnka Žmiják Nevrla x
OP M NE 02.09.2018 15:00 Bynina – sd Nový Hrozenkov/VKK Křenek x x
OP M NE 02.09.2018 16:30 FC Lhota – Jarcová Rýdel x x
OP M NE 02.09.2018 16:30 Střítež – Zašová Štefánik x x
OP M NE 02.09.2018 16:30 Horní Bečva – Valašská Bystřice Holub x x

III.tř. M SO 01.09.2018 10:15 Huslenky – Kladeruby Bukáček x x
III.tř. M SO 01.09.2018 16:30 Ratiboř B – Choryně B Teter x x
III.tř. M SO 01.09.2018 17:00 Střelná – Lačnov Rýdel x x
III.tř. M NE 02.09.2018 16:30 Val.Polanka B (Lužná) – Janová Holáň x x hř.Lužná
III.tř. M NE 02.09.2018 16:30 Leskovec – Branky Václavík x x
III.tř. M NE 02.09.2018 16:30 Halenkov B – Liptál Teter x x

IV.tř.M NE 02.09.2018 15:00 Mikulůvka – Študlov x x x
IV.tř.M NE 02.09.2018 16:30 Loučka – Valašská Senice Nevrla x x
IV.tř.M NE 02.09.2018 16:30 Police – Růžďka x x x
IV.tř.M NE 02.09.2018 16:30 Velká Lhota – Huslenky B (Zděchov) x x x

OP D SO 01.09.2018 13:30 Podlesí – sd Vidče/Val.Bystřice Nevrla
OP D SO 01.09.2018 13:30 Ústí – Hrachovec Václavík
OP D SO 01.09.2018 13:30 Jarcová – Vlčovice-Mniší Holub
OP D NE 02.09.2018 13:30 sd Juřinka/Krhová – sd V.Příkazy/H.Lideč Štefánik hř.Juřinka

OP STŽ NE 02.09.2018 09:15 Kelč – Hranice Nevrla
OP STŽ NE 02.09.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice – sd H.Lideč/V.Příkazy Žmiják hř.Ratiboř
OP STŽ NE 02.09.2018 13:00 Halenkov – sd Val.Polanka/Ústí Teter
OP STŽ NE 02.09.2018 13:00 Podlesí – sd Vidče/Val.Bystřice Žmiják
OP STŽ NE 02.09.2018 13:30 Lidečko – sd Jablůnka/Růžďka Holáň
OP STŽ NE 02.09.2018 14:00 sd Loučka/Rajnochovice – Hrachovec Nevrla hř.Loučka

OP MLŽ ÚT 27.08.2018 17:00 Jablůnka – Francova Lhota x
OP MLŽ ÚT 27.08.2018 17:00 Hutisko – sd Zašová/Zubří x
OP MLŽ ÚT 27.08.2018 17:00 Hrachovec – Podlesí x
OP MLŽ SO 01.09.2018 10:00 Podlesí – Hutisko x
OP MLŽ SO 01.09.2018 10:00 Dolní Bečva – Hrachovec x
OP MLŽ SO 01.09.2018 13:30 Hošťálková – sd H.Lideč/V.Příkazy x
OP MLŽ SO 01.09.2018 13:30 Francova Lhota – sd Kateřinice/Ratiboř x
OP MLŽ SO 01.09.2018 14:00 sd Val.Bystřice/Vidče – Valašské Meziříčí x hř.Val.Bystřice
OP MLŽ NE 02.09.2018 13:00 Ústí – FC Vsetín x
OP MLŽ PO 03.09.2018 17:00 Valašská Polanka – Jablůnka x
OP MLŽ PO 03.09.2018 17:00 Valašské Meziříčí – Jarcová x
OP MLŽ PO 03.09.2018 17:00 sd Zašová/Zubří – sd Val.Bystřice/Vidče x hř.Zašová

OP STPŘ ÚT 27.08.2018 17:00 Kateřinice – Hošťálková x
OP STPŘ ÚT 27.08.2018 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč – Val.Polanka x hř.V.Příkazy
OP STPŘ ST 28.08.2018 18:00 Vigantice – Kelč x
OP STPŘ ČT 30.08.2018 17:00 Ústí – FC Vsetín x
OP STPŘ PÁ 31.08.2018 17:00 Val.Polanka – Zděchov x
OP STPŘ PÁ 31.08.2018 17:30 Hošťálková – Jarcová x
OP STPŘ SO 01.09.2018 10:00 sd N.Hroz/VKK – sd V.Příkazy/H.Lideč x hř.N.Hrozenkov
OP STPŘ SO 01.09.2018 10:00 Ratiboř – Rajnochovice x
OP STPŘ SO 01.09.2018 13:30 Juřinka – Kateřinice x
OP STPŘ NE 02.09.2018 00:00 Police – Horní Bečva x
OP STPŘ NE 02.09.2018 10:00 Zděchov – Halenkov x
OP STPŘ NE 02.09.2018 10:00 Podlesí – Valašské Meziříčí x
OP STPŘ NE 02.09.2018 11:15 Kelč – Valašská Bystřice x
OP STPŘ NE 02.09.2018 13:00 sd Mikulůvka/Podlesí – Poličná x hř.Mikulůvka
OP STPŘ PO 03.09.2018 16:30 Rožnov – Dolní Bečva x
OP STPŘ PO 03.09.2018 17:00 Leskovec – Hovězí x
OP STPŘ PO 03.09.2018 17:00 sd Zašová/Zubří – Vidče x hř.Zašová