Poslední přípravné utkání sehrál nově složený tým Loučky. Doma porazil Krhovou B 4:2 (2:2). Branky: Jakub Druhan 2, Roupec, Daniel Borák – Kundrát, Štěpánek. 

„Bylo to naše poslední přípravné utkání. Ukázalo nám, že máme okénka ve středu zálohy, kde musí dvojice Roupec, Kundrát ještě něco naběhat. Máme ještě dvě posily. Z Kladerub by měl přijít Patrik Hruška a z dorostu Podlesí Jan Palacký,“ řekl hrající trenér Loučky Daniel Borák, který ještě dle domluvy sehraje nedělní utkání 1. A třídy za Podlesí proti Rožnovu.

„My jsme dnes přijeli s třemi kluky z áčka Jasoňkem, Novákem a Plesníkem. Zápas ukázal, že kluci jsou na poslední třídu celkem připraveni. Je to pro hráče, co nemají na okresní přebor v prvním týmu ideální soutěž. I do nové sezony nepůjdou pod tlakem postupu a podobně. V prvním poločase hráči plnili pokyn toho, aby hráli po zemi na krátké přípravky. Ve druhém poločase se změnila stoperská dvojice a začali jsme to nakopávat. Přišly ztráty a nakonec se v závěru utkání prohrálo,“ řekl zaskakující trenér z prvního týmu Krhové Alois Bayer.