Výborně se vypořádali na jaře s odchodem slovenského kanonýra Perniše do Semetína fotbalisté Krhové. V první polovině jara excelovali. Pak to již taková jízda nebyla, ale konečné šesté místo je zase posun ve výkonnosti svěřenců trenéra Aloise Bayera. 

Kolektivní výkon, zkušenosti hráčů Badoška, Jasoňka a dalších a k tomu střelecká potence Martina Blažka. Krhová měla sílu a kráčela atraktivním fotbalem okresním přeborem. I na ni dolehla výsledková krize jako skoro na každého, ale i tak se zase tým posunul výše.

I do nové sezony bude muset pracovat pravděpodobně bez svého hlavního útočného esa. Tým je však konsolidovaný. Zkušení hráči, mladí hráči, střední generace, nový brankář. Útočná produkce leží na více hráčích a to je dobře. V Krhové navíc opravdu funguje spolupráce s rezervou a fluktuace hráčů jedním či druhým správným směrem tomu odpovídá.

I vedení klubu v čele s bratry Grygaříky ví co chce, a tak můžeme Krhovou zase směle očekávat nejhůře v horní polovině tabulky. Každé lepší umístění než to loňské šesté, bude zase pozitivním posunem a odrazem poctivě fotbalové práce, kterou v Krhové odvádějí.