Zubří – H. Bečva 2:1 p. k. (0:0)
Souboj dvou favoritů soutěže přinesl zajímavý fotbal a již před jeho začátkem také několik zajímavých příběhů. Domácím se do sestavy vrátili marodi Jiří Raždík a Karel Drda. Před utkáním převzal domácí předseda klubu a kapitán týmu Robert Jurajda od členů vedení pamětní plaketu u příležitosti svých 40. narozenin. Hosté při zranění brankářské jedničky Jalůvky představili záložního brankáře Prostřední Bečvy Jakuba Jurku, který se do fotbalového světa vydal právě ze Zubří. Do Zubří nyní přišel z Horní Bečvy Petr Berka, který nyní naopak nastupuje zase v dresu soupeře.
„V prvním poločase jsme nastřelili v osmé minutě tyčku, ale jinak šance nebyly ani na jedné straně. Po přestávce byla Horní Bečva lepším celkem. Zaslouženě šli do vedení, dali tyčku. My jsme vyrovnali po přímém kopu a tečovaném míči. Minule doma jsme měli s Hošťálkovou získat my dva a soupeř jeden, dnes to také mělo být naopak a nebylo,“ řekl kapitán Zubří Robert Jurajda.
„Byl to výborný fotbal. V prvním poločase byli mírně lepší domácí a nastřelili tyčku. V tom druhém jsme vyvinuli tlak a proměnili ho ve vedení, které jsme bohužel neudrželi. Nastřelili jsme ještě tyčku. Brankář Jurka podal velmi spolehlivý výkon. Při troše štěstí jsme mohli získat i více než jeden bod,“ řekl trenér Horní Bečvy Dušan Dohňanský.
Branky: 75. Krupa – 64. Filip Zetocha.