Podařilo se! Díky kladnému postoji k fotbalu nejen na Valašsku v podání Vlastimila Fabíka (Zlín, Vsetín, Semetín) se nám do úspěšného konce podařila jednání o prodloužení smlouvy s generálním partnerem našeho informačního portálu!

Děkujeme firmě Fastav, že povede naši vlajkovou loď veškerého informačního servisu v dění valašské kopané!

O společnosti
Přes 60 realizovaných projektů a téměř dvacetiletá tradice na trhu řadí společnost Fastav Development k předním developerům obchodních center. Naše projekty vznikají nejen na území České republiky, ale i Slovenska. Spolupracujeme s největšími obchodními řetězci, mezi které se řadí společnosti jako Kaufland, TESCO, Ahold nebo Rewe group. Pro tyto naše obchodní partnery připravujeme komplexní developerské projekty. Tyto projekty spočívají v zajištění výkupu pozemků, příslušných povolení, financování a případně výstavbě tzv. „na klíč“.

Nicméně naše aktivity sahají ještě dále. V současné době pronajímáme 20 tisíc metrů čtverečních vlastních obchodních ploch pod značkou Fastmall. Tyto retailové parky se rozvíjí v návaznosti na projekty maloobchodních ploch našich obchodních partnerů a jsou posléze dlouhodobě pronajímány jiným obchodním řetězcům převážně se sortimentem oděvů, obuvi, drogerie, elektra nebo sportovních potřeb.

Všechny naše projekty se vyznačují citlivým přístupem k okolnímu prostředí. Velmi často jde o projekty na tzv. „brownfields“, tedy na chátrajících územích. Naše projekty tak často přinášejí život do míst, kde dlouho nebyl, a pozitivně tak působí na jejich rozvoj. Naší hlavní snahou je, aby hodnota našich projektů byla dlouhodobá a trvalá. I z tohoto důvodu se snažíme vytvářet takové synergické efekty, které zaručí našim projektům dlouholetou atraktivitu z pohledu našich klientů a investorů. Naším cílem není území dobývat, ale rozvíjet.

Reference

Za dvacet let naší existence jsme realizovali přes 60 projektů obchodních center, jak v České republice, tak i na Slovensku. Náš tým složený z odborníků klade důraz na profesionalitu a funkční řešení všech našich projektů, které tak často mohou rozvíjeným městským lokalitám nabídnout další přidanou hodnotu. Provádíme komplexní developerskou činnost spočívající ve vyhledání vhodných pozemků, zpracování investičního záměru, financování a případně stavbě projektu „na klíč“. Dlouhodobě spolupracujeme například se společnostmi Kaufland, Tesco Stores, Ahold, Rewe a Lidl.

Více na: www.fastav.cz

fastav

Mgr. Martin Němec

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.