Máme před sebou červenec, měsíc příprav. Rozhodli jsme se dát odpočinou travnaté ploše na Tyršovce, zejména brankovištím. Na hřišti proběhla revitalizace celé plochy a následná úprava brankovišť, kam jsme vyhlásili zákaz vstupu po celý červenec. Proto odehrajeme naplánovaná přípravná utkání na sousedních hřištích. S tím, že se velmi těšíme jak před nadcházejícími volbami vzejde od architektů již avizovaný konkrétní nápad, co bude se sportovištěm na Ohradě a hlavně pak po volbách, na jeho rychlou realizaci. Protože druhé hřiště již více něž akutně potřebujeme, na Vsetíně. Již řadu let. Protože Tyršovka by si již pomalu zasloužila zapsat do kulturního (sportovního) dědictví Unesco, jako snad nejstarší stále fungující hřiště na Moravě!!
V Semetíně také probíhají momentálně drobné stavební úpravy a tak jsme museli vzít za vděk v červenci azylům ve Lhotě u Vsetína a Liptále.

Aktuality:
Sobota 14.7.2018 FC VSETÍN – FASTAV ZLÍN U19 : Hřiště Liptál, zápas se hraje od 10:00
Středa 18.7.2018 FC VSETÍN – OTROKOVICE : Hřiště Lhota u Vsetína, zápas se hraje od 18:00
Sobota 21.7.2018 FC VSETÍN – HULÍN : Hřiště Lhota u Vsetína, zápas se hraje od 10:30
Sobota 28.7.2018 : předkolo MOL Cup : hrajeme ve Frýdlantě od 17:00 (jedeme auty)

Stejně tak i přípravné zápasy staršího i mladších dorostu se odehrají na hřištích klubů, které nám propůjčením své plochy a zázemím vychází vstříc, za což bych jim chtěl ještě jednou poděkovat.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.