Konečného 4. místa po sezoně pak trochu litoval. Kdyby Filip Zetocha věděl, že i třetí místo může být postupové…jenže na kdyby se nehraje. O to více bolelo nevýrazné jaro jeho týmu a hlavně zpackané zápasy v domácím prostředí. 

Co chybělo k bronzu

Prohrávali jsme doma zbytečně zápasy, v kterých jsme měli bodovat. Jak jsme po sezoně zjistili, že i třetí místo nás mohlo poslat nahoru, litovali jsme.

17 vstřelených branek

Není to špatné číslo, ale dost jsem toho ještě spálil. Chyběla mi větší spojitost se zálohou. Oproti podzimu jsem nedostával tolik kvalitních míčů jak za obranu, tak třeba i po zemi.

Spolupráce s bratrem Martinem

Na tu se těším, to by mohlo klapat, teda pokud nepůjdu z útoku na kraj zálohy nebo se s bráchou nepohádáme (smích).

Trojanovice

Máme za sebou první přípravný turnaj. Prohráli jsme se Starým Městem u Frýdku – Místku 1:5 a porazili Trojanovice – Bystré 5:1.

Odřeknutý turnaj na Dolní Bečvě

My jsme již dopředu avizovali, že se nám to nehodí. Spoluhráč Tomáš Vaníček slaví třicátiny a hrajeme turnaj třech týmů. Nedělní zápasy na Dolní Bečvě by pro nás nebyly přínosné.

Cíl do další sezony

Už by to chtělo nějaký úspěch. Být zase do 4. místa je sice náš základ, ale chtěli bychom na Horní Bečvu třeba vrátit 1. B třídu. K tomu musíme stmelit partu. Na jaře jsme spíše tvořili hloučky a na můj vkus působili rozhádaně. Musíme začít táhnout za jeden provaz.

DSC_4036

Foto Jaroslav Čáp