Firma KEEPERsport vznikla před 16 ti lety v Rakousku. S hlavním záměrem specializovat se na profesionální vybavení pro fotbalové brankáře. Česká franšízová pobočka byla založena před 11 ti lety a kamenná prodejna sídlí v Pardubicích.
Na internetovém obchodě www.keepersport.cz můžete objednávat produkty tradičních značek jako Uhlsport, Adidas, Nike, Puma, Sells, Under Armour a další, které se zaměřují na brankáře a KEEPERsport je jejím prodejcem.
Zároveň je firma KEEPERsport výrobcem vlastních rukavic a speciálního brankářského vybavení, které používá i mnoho brankářů na nejvyšší úrovni. Velmi oblíbené je spodní prádlo s vycpávkami a kalhoty, které jsou odolné na tvrdých površích.
Důkazem kvality výrobků značky KEEPERsport je dlouhodobá spolupráce s ligovými brankáři, kteří rukavice a prádlo používají.
Mezi ně patří: Vlasta Hrubý – FK Jablonec, Martin Berkovec – Bohemians 1905, Přéma Kovář – SK Slavia Praha a další brankáři v druhé lize a nižších soutěžích.
Mimo jiné KEEPERsport každoročně pořádá různé besedy s brankáři, kempy pro mladé brankáře a letos také premiérový ročník souboje mezi brankáři nazvaný keeperBATTLE, který je součástí Eurotour a tři nejlepší postoupí na velké finále do Berlína. Ve hře jsou ceny v hodnotě 5000 Euro. Česká kvalifikace se uskuteční 24.6.2017 v Lázních Bohdaneč. Více o přihlášení najdete na webu www.keepersport.cz.

Kontakt:
KEEPERsport CZ, s.r.o.
Palackého 1930
530 02 Pardubice
tel: 608 032 114
e-mail: keepersport.cz@seznam.cz
skype: David KEEPERsport CZ
www.keepersport.cz

KS1 KS2 KS3 KS4 KS5 KS6

Mgr. Martin Němec