Na Vsetínsku skončila IV. třída. V posledním kole zazářil třemi brankami a třemi asistencemi v dresu Krhové B v zápase proti Huslenkám B zkušený ofenzivní hráč Radek Grygařík. Radek je spolu se svým dvojčetem Vladislavem ikonou Jiskry Krhová. Dlouholetá opora stále prohání mladší protihráče a s bratrem jsou hlavními tahouny ve vedení klubu. Radek Grygařík si poslední zápas sezony v rezervě užil, protože se tak definitivně vrátil do fotbalu po podzimní zlomenině lýtkové kosti na levé noze. „Stalo se mi to na podzim ve Valašské Bystřici a po zimní individuální přípravě, kdy jsem se necítil na společnou přípravu s týmem a využíval odborníka a osobního trenéra v přípravě, jsem paradoxně nastoupil zase proti týmu Valašské Bystřice. Pak jsem ale hrál jak za první tým v okresním přeboru, tak za rezervu jen pár minut. Až dle domluvy jsem měl naplánován poslední zápas béčka doma proti rezervě Huslenek a jsem rád, že jsem mohl v 15. minutě za zraněného spoluhráče nastoupit. Vůbec jsem nečekal, že mi zápas tak vyjde,“ říká ke svému comebacku zkušený Radek Grygařík.
Ten se v zápase Krhová B – Huslenky B podílel na šesti z osmi branek domácích. Ti vyhráli jasně 8:3. „Podařil se mi hattrick. Dvakrát jsem šel sám na brankáře po perfektních přihrávkách Tomáše Pavlici a Radka Kundráta. A proměnil jsem také přímý kop z osmnácti metrů. Těší mne i tři přihrávky, kdy mi soupeř uvnitř pokutového území dal hodně volného prostoru a já jsem mohl hledat spoluhráče ve výhodných pozicích,“ popisuje svůj vydařený zápas Grygařík, který ohledně odměny do kabiny musí řešit zajímavý problém. „Jsem abstinent, takže s nošením láhví se slavením mám trochu problém, ale finančně rád přispěji,“ směje se Grygařík.
Sám pracuje ve vedení klubu, ale kopačky se na hřebík nechystá pověsit. „Noha drží. Rád budu chodit jako výpomoc do obou týmů, i když ve vedení klubu máme představu, že bychom pro novou sezonu posílili první tým o tři velmi kvalitní a rozdílové hráče a já s bratrem, Jasoňkem, Martínkem bychom více pomáhali rezervě. Těší nás také v klubu, že si konce kariéry rozmyslel také Libor Badošek. To je výborný kluk i fotbalista a určitě se na jeho služby nadále budeme rádi spoléhat,“ dodává Radek Grygařík.