Valašská fotbalová akademie ve spolupráci s Okresním fotbalovým svazem Vsetín organizovala okresní finálový turnaj mladších žáků. „Turnaj proběhl hladce na krásném travnatém pažitu zašovského hřiště, kde se nejlepších 8 týmů okresu utkalo o pohár přeborníka. Pro týmy i fanoušky byl zajištěn kvalitní stravovací servis i pitný režim včetně nádob s vodou na osvěžení hráčů při vysokém horku. Všechny týmy hrály na hraně svých možností a bylo možno vidět i přes velké horko kvalitní mládežnický fotbal. Okresním přeborníkem mladších žáků se stal tým Val.Polanka/Lužná,“ říká za Valašskou fotbalovou akademii v Zašové její šéftrenér Ondřej Koňařík.
Pořadí na dalších místech:
2. Dolní Bečva
3. Hošťálková
4. Zašová/Zubří
5. Jarcová
6. Hrachovec
7. Jablůnka/Růžďka
8. Ratiboř/Kateřinice
Nejlepším brankářem byl vyhlášen Tomáš Malíř z SK Zašová 1926. Nejlepším hráčem Tomáš Včelica z Valašské Polanky. Nejlepší střelec turnaje byl Jan Ostřanský z Hošťálkové.
„Dle představitelů OFS Vsetín pana Pavla Březina a Josefa Fojtíka byla organizace turnaje skvělá a spolupráce s VFA Zašová byla pro ně pohodová a rádi ji v budoucnu zopakují,“ dodává Ondřej Koňařík.

IMG_8900

20180610_144847(0)

Foto Svatopluk Nepala a Ondřej Koňařík

Bohaté foto Svatopluka Nepaly a Veroniky Trochtové v naší sekci fotogalerie. 

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.