D. Bečva – Střítež 5:1 (3:1)
Fotbalisté Stříteže prohráli vysoko na Dolní Bečvě. Stínem zápasu byl výkon hlavního rozhodčího Nevrly a hlavně při odchodu do kabin po konci prvního poločasu hromadná rvačka hráčů a pořadatelů. „Když budu hodnotit náš výkon, kluci mi dnes udělali výborným výkonem velkou radost. Prezentovali se herním nadšením, kombinačním fotbalem. Až na gólový únik Vokáče, jsme soupeře k ničemu nepustili. Střelec Vokáč se pak zranil a je jasné, že to mohlo mít na výkon Stříteže vliv. Nám se gólově vrátili Radkové Ondryáš a Růčka a zase se trefil mladíček Ostřanský, takže s výkonem a výsledkem jsme spokojení. Stříteži tekly nervy. Ve 45. minutě neodpískal rozhodčí Nevrla jasný pokutový kop pro nás a místo toho ukončil první poločas. Při odchodu do kabin se pobili hráči a pořadatelé. Rozhodčí hromadnou bitku vyřešil pouze udělením žlutých karet. Neukočíroval zápas od začátku, ale svými výroky konečný výsledek neovlivnil,“ řekl trenér Dolní Bečvy Radek Maléř.
„První zásadní chybou OFS Vsetín bylo, že na takové utkání byl delegován rozhodčí kvalit pana Nevrly. Do toho chyběli delegovaní asistenti rozhodčího. Další problém nastal tím, že nás rozhodčí pustil oba týmy do zápasu s hodně podobnými barevnými dresy. Prostě jsme se tam pletli. Ano, domácí měli ve 45. minutě kopat penaltu. Pak se při odchodu do kabin na poločasovou přestávku na rozhodčího domácí slétli. My jsme se také začali hádat a z mého pohledu domácí brankář vyprovokoval rvačku, kterou nezvládli také pořadatelé, kteří napadali naše hráče. Brankář Dolní Bečvy dokonce inzultoval rozhodčího, ale stejně jako dva naši hráči dostal pouze žlutou kartu. Zápas se sice měl v poločase ukončit, ale my jsme ho chtěli vzhledem k našemu postavení v tabulce dohrát. Domácí v prvním poločase nevhodně komentovali každý výrok rozhodčího Nevrly, v tom druhém už se to uklidnilo. My jsme nehráli dobrý zápas. Dokázali jsme srovnat na 1:1, ale pak se nám Vokáč zranil. Ve druhém poločase nám byl vyloučení Šichtář v oslabení jsme již neměli šanci,“ řekl hráč Stříteže Josef Baláž.
Branky: 4. a 81. Růčka, 26. a 37. Ondryáš, 90. Ostřanský – 13. Vokáč.