Uzavřeli jsme reklamní spolupráci s firmou Renetra s.r.o. a na tu je navázána propagace ambiciózního týmu Olomouckého krajského přeboru s mnoha valašskými stopami v kádru v čele s trenérem Zbyňkem Vinklárem. 

Renetra s.r.o.

Expert na průmyslová čerpadla

RENETRA je česká společnost se zaměřením na návrhy, výrobu a dodávky průmyslových čerpacích agregátů. Dále poskytujeme služby v oblastech diagnostiky, optimalizace a servisu čerpací techniky. Společnost byla založena v roce 1999 s hlavní provozovnou ve Všechovicích, okr. Přerov a s pobočkami v Praze a na Slovensku v Žilině.
Navazujeme na více než stoletou tradici výroby čerpadel v Hranicích na Moravě a olomoucku, postupně ji rozvíjíme a posouváme do moderní filozofie výroby – návrh a výroba průmyslových čerpacích agregátů z jednotlivých prověřených komponent.
Jsme moderní a dynamická firma, kde kvalita výrobků, naše flexibilita a v neposlední řadě vysoká technická úroveň je zárukou spokojenosti našich zákazníků. Jsme si vědomi a respektujeme, že žijeme ve světě neustálých změn a podle toho přizpůsobujeme svoji strategii.
Našim cílem je být, Vám zákazníkům, spolehlivým a profesionálním partnerem v oblasti průmyslové čerpací techniky, ať už při výstavbách nových investičních celků, či při rekonstrukci stávajících provozů.

http://www.renetra.cz/

LogaKlub

Tatran Všechovice je ambiciózní tým Olomouckého krajského přeboru, jehož cílem je samotná špice tabulky. Na jaře zatím vyhrál oba zápasy. Trenérem je Zbyněk Vinklár, z valašských hráčů je v kádru Bayer, Hrabovský, Kelnar, Plešek a Hrdlička. V kádru je i bývalý reprezentant Marek Heinz. O dění ve Všechovicích vás budeme pravidelně informovat. Tatran se stává naším partnerským klubem a tím pro něho plynou veškeré výhody tohoto členství při propagaci na našem informačním portále.

https://www.tatranvsechovice.cz/

znak_FKvsechovice.cdr

Děkujeme speciálně panu Liborovi Ponížilovi za navázání této spolupráce a pro nás tak důležitou podporu.