Páteční závěrečná předehrávka s patřičnou kulisou nejvěrnějších domácích fanoušků nezastihla domácí tým Jarcové v nejlepší pohodě. Sestava doznala znatelných změn a hostující Zubří toho dokonale využilo k čtyřgólovému vítězství 0:4. Z herní převahy do poločasové přestávky získalo Zubří dvoubrankové vedení. Na kvalitním domácím pažitu s se Jarcová nedokázala prosadit proti dobře organizované obraně soupeře s přehledem hrajícím předsedou oddílu Robertem Jurajdou.

Domácí příležitosti s přehledem zmařil brankář Tomáš Kocián, který si zapsal sedmé vítězství. Zubří připsalo dvanácté vítězství v soutěži se zabezpečením středu tabulky OP se ziskem 37 b. (55:47). Domácí snaživý tým Jarcové, obsadil lichotivé páté místo se ziskem 39 bodů.