Střelná – Choryně B 6:4 (2:3)
Ve Střelné skončila fotbalová sezony 2017/2018. Domácí potvrdili výbornou jarní bilanci na domácím hřišti a otočili z nepříznivého stavu 2:4 duel s rezervou Choryně na konečných 6:4. „Byl to spíše povinný zápas. My jsme měli po holešovské regatě, hosté zase po oslavách postupu áčka. Prvních patnáct minut jsme byli jasně lepším celkem, ale ze čtyř možností jsme vytěžili jen jednu branku. Pak měla podobně velký tlak hostující Choryně, ale na narozdíl od nás z něho vytěžila tři branky. Pomohla nám branka do šatny. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a vyšlo nám to. Obránci šli do útoku a naopak. Zápasu jsme již dominovali, hostům postupně došly síly. Potvrdili jsme tak výborné jaro doma, kdy jsme do tohoto zápasu dostali jen jednu branku. V minulém zápase se nám zranil brankář Miček. Dnes musel do branky z pole Liška, dostal čtyři branky, ale nenese na nich vinu,“ řekl trenér Střelné Pavel Závrský.
Branky: 6. Závrský, 45. + 1. a 53. Krajča, 56. Číž, 61. Makyna, 62. Daněk – 17. a 55. Vedral, 21. Orava, 28. Tuček.