Firma Rolf byla u vzniku našeho informačního portálu a my jsme nesmírně rádi, že vzájemná spolupráce bude pokračovat i pro rok 2018. Podpory firmy Rolf si nesmírně vážíme. Na oplátku rádi propagujeme veškerou činnost FK Prostřední Bečva, který je s firmou nesdílně spojen. 

Firma ROLF je rodinná česká firma, s dlouholetou tradicí výroby širokého sortimentu nerezových a ocelových výrobků pro ohřev TV a TUV, se sídlem na Prostřední Bečvě v části Bacov. Svou kvalitou a zpracování výrobků, jsme se zařadili mezi přední evropské výrobce ve svém oboru.
Naše firma se specializuje na standardní a zakázkovou výrobu různých nerezových a ocelových zásobníků vody, tlakových nádob, ohřívačů vody, bojlerů, solárních zásobníků, akumulačních nádrži v objemové řadě 10 – 10 000 l.
Dále vyrábíme zásobníky pro tepelná čerpadla, akumulační nádrže s průtočným ohřevem TUV, akumulační nádrže pro výměníkové stanice, kondenzátní hranaté nádrže, beztlaké nádoby, bazénové výměníky, teplovodní výměníky spalin pro (krby, pekárenské pece, kogerační jednotky), varné kotle, duplikátní nádoby, trubkové výměníky, rozdělovače a sběrače.
Výroba probíhá v nově zmodernizovaných výrobních prostorách. Materiály zpracováváme nejmodernějšími technologiemi jako je řezání laserovým paprskem, tváření na CNC zařízení a svařování v ochranné atmosféře nejmodernějšími svařovacími postupy.

www.rolf.cz

Kontakt
Rolf – Rudolf Jurajda
Bacov 396
756 56 Prostřední Bečva
Tel: +420 571 643 323
rolf@rolf.cz

rolf

Mgr. Martin Němec