Vážení fotbaloví přátelé, vážení trenéři, vážení rodiče.
Komise mládeže při OFS Vsetín připravila na 23. až 26. červenec 2018, již 8. ročník Mini kempu fotbalových talentů našeho okresu. Kemp tentokrát proběhne ve fotbalovém areálu v Horní Lidči.První skupina bude mít třídenní Mini kemp i s ubytováním a druhá skupina bude mít jen jednodenní soustředění.
• Třídenního Mini kempu se zúčastní 31 vybraných borců (ročník narození 2007 a částečně 2008).
• Jednodenního soustředění pak borci ročník narození 2008 a 2009.

Kemp povedou školení trenéři pánové Radim Dobeš, Jaroslav Heger, Roman Dobeš a Michal Štěpán.

1. skupina – pondělí 23. července, úterý 24. července a ve středu 25. července.
Na tyto dny jsou pozváni tito borci:
Koňařík Robert, Cauzzo Thomas, Golasovský Tomáš a Bena Šimon – SK Zašová 1926
Kulíšek Filip, Zádrapa Matěj, Loucký Radim a Číž Jakub – SK Lidečko
Tomáš Jaroslav, Pečiva Dominik, Krupa Jan a Dohnálek Marek – FC Rožnov pod Radhoštěm
Chupík Jakub, Barčák Vojtěch, Daňa Štěpán a Mikulík Martin – TJ Sokol Hošťálková
Bětík Radim, Bětík Aleš a Navrátil Kristián – TJ Sokol Kateřinice
Vlček Daniel, Trčka Michal a Polách Jakub – FC Valašské Příkazy
Gášek Jiří a Pavlačka Adam – FC Velké Karlovice + Karolinka
Drábek Jan a Kubját Jonáš – TJ Sokol Jarcová
Včelica Jakub – TJ Sokol Valašská Polanka, Kraus Tomáš – TJ Vidče
Švirák Jan – TJ Horní Lideč, Štuler Marek – TJ Sokol Nový Hrozenkov
Macura Lukáš – FC Dolní Bečva
2. skupina – čtvrtek 26. července.
Pozváni jsou tito borci:
Fárek Ondřej, Baroš Simon, Kokinopulos Nikolaos a Nuc Dominik – FK Vigantice
Ptáček Martin, Šerý Marek, Kurtin Lukáš a Tkadlec Adam – TJ Horní Lideč
Martinák Jaromír, Glamoš Michal a Tichý Tobiáš – FC Dolní Bečva
Mikulenka Lukáš, Salomon Sebastian a Gřešák Adam – SK Zašová 1926
Veselý Jakub, Veselá Tereza a Pupík Kryštof – TJ Sokol Jarcová
Janota Petr, Gergela Štěpán a Křupala Tomáš – TJ Sokol Valašská Polanka
Gajdušková Andrea a Van Den Eede Sebastian – FC Rožnov pod Radhoštěm
Žabčík Adam a Herián Šimon – TJ Sokol Ratiboř
Michálek Štěpán a Brambor Tomáš – TJ Sokol Ústí u Vsetína
Horáček Jakub a Strnad Štěpán – FC Valašské Příkazy
Ondřej Milan – TJ Sokol Podlesí, Děckuláček Filip – TJ Sokol Kateřinice
Pavlíček Jakub – TJ Vidče, Hadaš Jakub – TJ Sokol Poličná
Kořínek Michal – TJ Juřinka, Paška Robin – FC Velké Karlovice + Karolinka
Ráček Adam – TJ Sokol Nový Hrozenkov
PROGRAM 1. SKUPINA
V pondělí 23. července v 9:00 h sraz na fotbalovém hřišti v Horní Lidči
9:30 – 11:30 dopolední tréninková jednotka
12:00 – 12:45 oběd
13:30 – 15:30 odpolední tréninková jednotka
16:30 – 18:00 relaxační program
18:30 – 19:00 večeře
21:30 – 22:00 večerka

V úterý 24. července
7:00 budíček
7:30 – 8:00 snídaně
9:30 – 11:30 dopolední tréninková jednotka
12:00 – 12:45 oběd
13:30 – 15:30 odpolední tréninková jednotka
16:30 – 18:00 relaxační program
18:30 – 19:00 večeře
21:30 – 22:00 večerka

Ve středu 25. července
7:00 budíček
7:30 – 8:00 snídaně
9:30 – 11:30 dopolední tréninková jednotka
12:00 – 12:45 oběd
13:30 – 15:30 odpolední tréninková jednotka
16:30 – 18:00 relaxační program
18:15h předání dětí rodičům
Relaxační program bude záviset na počasí (bowling, vířivka Whirlpool).

PROGRAM 2. SKUPINA
Ve čtvrtek 26. července v 9:00 h sraz na fotbalovém hřišti v Horní Lidči.
9:30 – 11:30 dopolední tréninková jednotka
12:00 – 12:45 oběd
13:30 – 15:30 odpolední tréninková jednotka
16:30 – 18:00 relaxační program
18:15 h předání dětí rodičům
Relaxační program bude záviset na počasí (bowling, vířivka Whirlpool).

CO SI VZÍT SEBOU
• zápisné 150,- Kč
• tréninkové oblečení, kopačky, chrániče, brankaři rukavice, míč č. 4
• kartičku zdravotní pojišťovny
• plavky a ručník
• 1. skupina – „věci na tři dny“
• přiměřené kapesné

Prosíme rodiče, aby potvrdili účast anebo omluvili své děti nejpozději do 10. července 2018 na mobil pana Fojtíka: 739 227 491 případně na emailovou adresu: pepinofojtik@seznam.cz.
Je to proto, abychom stihli doplnit skupiny do požadovaného počtu.

Těšíme se a věříme v 100% účast.

Josef Fojtík – předseda komise mládeže