OP M SO 09.06.2018 16:30 Choryně – Horní Bečva Rýdel x x OP M SO 09.06.2018 16:30 Střítež – Val.Bystřice Pavlica x x
OP M SO 09.06.2018 16:30 Poličná – Dolní Bečva Plesník Křenek x
OP M SO 09.06.2018 16:30 Hošťálková – Bynina Nevrla x x
OP M NE 10.06.2018 15:00 FC VKK B – Zubří Václavík x x
OP M NE 10.06.2018 16:30 Jarcová – Huslenky Seidl x x
OP M NE 10.06.2018 16:30 Lhotka n.B – Krhová Holub x x

III.tř. M SO 09.06.2018 14:00 Ústí – Jablůnka Holub x x
III.tř. M SO 09.06.2018 16:30 Růžďka – Branky Číž Jan x x
III.tř. M NE 10.06.2018 15:00 Střelná – Nový Hrozenkov Rýdel x x
III.tř. M NE 10.06.2018 16:30 Val.Senice – Leskovec Křenek x x SD
III.tř. M NE 10.06.2018 16:30 Lačnov – Halenkov B Žmiják x x SD
III.tř. M NE 10.06.2018 16:30 Kladeruby – Choryně B Číž Jan x x

IV.tř. M SO 09.06.2018 14:00 Mikulůvka – Velká Lhota x x x
IV.tř. M SO 09.06.2018 15:00 Krhová B – Huslenky B x x x
IV.tř. M SO 09.06.2018 16:30 Janová – Študlov x x x
IV.tř. M SO 09.06.2018 16:30 Ratiboř B – Zděchov x x x
IV.tř. M SO 09.06.2018 16:30 Liptál – Police x x x

OP D SO 09.06.2018 14:30 Francova Lhota – sd Dolní Bečva/Hutisko Bukáček

OP STŽ – T UT 05.06.2018 18:00 Kelč – sd Ratiboř/Kateřinice Žmiják
OP STŽ – T NE 10.06.2018 13:30 Jarcová – Val. Polanka Seidl
OP STŽ – T NE 10.06.2018 14:00 sd Loučka/Rajnochovice – Lidečko Číž Jan
OP STŽ – N PO 04.06.2018 17:30 sd Hovězí/Huslenky – Ústí Rýdel
OP STŽ – N UT 05.06.2018 17:30 sd H.Lideč/Val.Příkazy – Halenkov Václavík
OP STŽ – N ČT 07.06.2018 16:30 Halenkov – sd Hovězí/Huslenky Žmiják
OP STŽ – N SO 09.06.2018 10:00 sd Hutisko/D.Bečva – Podlesí Nevrla
OP STŽ – N SO 09.06.2018 13:30 sd H.Lideč/Val.Příkazy – sd Hovězí/Huslenky Václavík
OP STŽ – N NE 10.06.2018 10:00 Halenkov – Ústí Bukáček
OP STŽ – N NE 10.06.2018 14:00 sd Val.Bystřice/Vidče – Police x

OP MLŽ UT 05.06.2018 16:30 Podlesí – Dolní Bečva Pavlica

OP STPŘ PO 04.06.2018 17:00 Leskovec – Ústí x
OP STPŘ PO 04.06.2018 17:00 Dolní Bečva – Vigantice B x
OP STPŘ PO 04.06.2018 17:00 Rožnov B – Vidče x
OP STPŘ ST 06.06.2018 17:00 Ratiboř – Val.Polanka x
OP STPŘ ČT 07.06.2018 17:00 Ústí – sd N.Hrozenkov/VKK x
OP STPŘ PÁ 08.06.2018 16:00 Jablůnka – Choryně x
OP STPŘ PÁ 08.06.2018 16:30 Jarcová – Police x
OP STPŘ PÁ 08.06.2018 17:00 Val.Příkazy – modří – Lidečko x
OP STPŘ SO 09.06.2018 10:00 Poličná – Podlesí x
OP STPŘ NE 10.06.2018 10:00 Valašská Bystřice B – Hutisko x
OP STPŘ NE 10.06.2018 13:00 Střelná – Ratiboř x
OP STPŘ NE 10.06.2018 13:00 Horní Bečva – Dolní Bečva x
OP STPŘ NE 10.06.2018 13:00 Vigantice A – Rožnov B x
OP STPŘ NE 10.06.2018 13:30 Vidče – sd Zašová/Zubří x
OP STPŘ NE 10.06.2018 14:00 Vigantice B – Rožnov A x
OP STPŘ PO 11.06.2018 17:00 sd Val.Příkazy/H.Lideč – Halenkov x
OP STPŘ PO 11.06.2018 17:00 Val.Polanka – FC Vsetín (2008) x
OP STPŘ PO 11.06.2018 17:00 Kateřinice – Rajnochovice x