Dnešní den byl posledním termínem přihlášek do soutěží OFS Vsetín. A rýsují velmi zajímavé veselé i smutné změny. 

Okresní přebor

Do přeboru sestoupily z 1. B třídy Lhota u Vsetína a Zašová, z III. třídy postoupila Jablůnka a Ústí. Velkou změnou je první nově vznikající sdružené družstvo VKK/Nový Hrozenkov, které nahradí tým VKK B. Do III. třídy sestoupily Huslenky a Lhotka nad Bečvou. Do 1. B třídy postoupily Choryně a Poličná.

Předpokládané složení soutěže:

Střítež, Horní Bečva, Jarcová, Krhová, Zubří, Hošťálková, Dolní Bečva, Bynina, Valašská Bystřice, SD VKK/Nový Hrozenkov, Jablůnka, Ústí, Zašová, Lhota u Vsetína. 

III. třída

Do ní spadly Huslenky a Lhotka. Lhotka se však do nového ročníku nepřihlásila. Jablůnka a Ústí postoupily do okresního přeboru. Nový Hrozenkov se spojil s VKK B, tudíž se uvolnilo druhé postupové místo ze IV. třídy pro Liptál a třetí postupové místo za Lhotku pro Janovou. Do IV. třídy sestoupily Valašská Senice a Růžďka. Ze IV. třídy postoupil Ratiboř B.

Předpokládané složení soutěže:

Branky, Střelná, Lačnov, Leskovec, Choryně B, Valašská Polanka B, Halenkov B, Kladeruby, Ratiboř B, Huslenky, Liptál, Janová.

IV. třída

Do ní spadly ze III. třídy Valašská Senice a Růžďka. Do III. třídy by měla jít trojice Ratiboř B, Liptál, Janová. Zděchov splynul do Huslenek B, novým týmem je po návratu Loučka.

Předpokládané složení soutěže:

Police, Velká Lhota, Mikulůvka, Krhová B, Študlov, Huslenky B, Valašská Senice, Růžďka, Loučka.