Lhotka – Krhová 4:5 (3:3)
Dramatické utkání s kupou branek pro sebe rozhodli hosté. Domácí jsou tak po porážce jednou nohou ve III. třídě. „Ve Lhotce zavládl smutek. Nebyli jsme na klíčové utkání kompletní. Citelně nám chyběl střelec Hadaš. Jsme smířeni se sestupem,“ řekl trenér Lhotky Arnošt Pavelka.
V dresu hostů se dost překvapivě objevil na celých devadesát minut veterán Libor Badošek. Ten nepřímo avizoval, že po konci sezony ukončí svou bohatou kariéru, ale opak je pravdou. „Rozhodl jsem se pokračovat v kariéře, protože se může v létě tvořit v Krhové velmi zajímavý tým. Proto doufám, že se vedení v čele s bratry Grygaříky podaří přivést zajímavé posily a já budu rád v dresu Jiskry pokračovat. Dnes jsme měli raketový nástup do utkání a vedli jsme rychle 1:3. Spadlo nám tam vše. Ve druhém poločase jsme se mohli za stavu 3:3 opřít o kvalitní lavičku. Škoda, že Lhotka pravděpodobně sestoupí. Mám tady kamarády, je tady krásné hřiště a areál a máme to k nim blízko,“ řekl hráč Krhové Libor Badošek.
Branky: 11. a 54. Spáčil, 28. Kovařčík, 36. vlastní – 11. a 82. Martin Blažek, 15. Badošek, 18. David Blažek, 50. Jasoněk.