Po posledním zápase proti favorizovanému Ústí u Hranic zavládla na vsetínské Tyršovce spokojenost a všudy přítomná dobrá nálada. „Vyhrávalo se na kytaru a zpívalo se až dlouho do noci. Režisérem večera byl tentokrát náš klenot Alenka Mocková, která poletovala Tyršovce jak motýl a rozdávala všem svůj úsměvem od ucha k uchu,“ začíná zhodnocení další úspěšné vsetínské fotbalové sezony předseda výkonného výboru Petr Říha.
„Skončila sezona 2017/2018. Splnili jsme cíl. Konečně se nám podařilo pro Vsetín udržet divizi i pro nadcházející sezonu, což se zde na Vsetíně zatím nikomu v minulosti nepodařilo. Strůjci tohoto úspěchu byli také trenér Miroslav Mičega, obětavá pracovnice Alenka Mocková a Tomáš Juřica. Jak jsme si slíbili, zhodnotili jsme sezonu u pohárku dobré whisky, a rozebrali jsme vize a plány do sezony nadcházející, na které již intenzivně pracujeme. Všem moc děkuji a pomyslně smekám svůj klobouk,“ pokračuje Petr Říha ve svém hodnocení.
„Chtěl bych i touto cestou znovu poděkovat hlavně hráčům za celou sezonu a za předvedené. Za to, že se při zápasech doma na Tyršovce mnohokrát v průběhu sezony ozýval potlesk. Za sezonu ve které jsme jednoznačně splnili náš cíl a to již dlouho před posledním utkáním. Je to příjemné končit sezonu bez stresu, s úsměvem na rtech a s tím, že se těšíme do té následující. Pro FC Vsetín opět divizní. Všem hráčům, kteří letos oblékli dres FC Vsetín, patří velké poděkování a gratulace,“ nezapomíná Říha na samotné hráče prvního divizního týmu. Všichni hráči si mezi sebe rozdělili po posledním zápase sezony sladký meloun.
„Děkuji všem, kteří jakkoliv pomohli, pomáhají a budou pomáhat s fotbalem na Vsetíně. Všem pořadatelům, které si skvěle dirigoval tuto sezonu hlavní pořadatel Ivoš Mydlář. Mirovi Močičkovi za vzorné komentování zápasů i za novinku v této sezoně, což byly pozápasové rozhovory s hráči a trenéry. Jirkovi Kořínkovi za legendární reportáže ze zápasů. Děkuji všem kolegům ve výkonném výboru za tu malou, tu větší pomoc. Všem trenérům FC Vsetín patří obrovské poděkování a potlesk, za ty stovky hodin, které dětem ze svého volného času uloupli. Děkuji Radku Fojtovi za přípravu hřiště a sportovišť. Děkuji Vsetínské sportovní za další dvě nové šatny a další krůčky, které máme před sebou ve zdokonalování fotbalových sportovišť ve Vsetíně,“ zmiňuje předseda klubu další nepostradatelné tváře klubu.
Nesmí se zapomenout také na sponzory a pana Vlastimila Fabíka, který zastupuje generálního partnera, firmu Fastav. Zády se k fotbalovému klubu nestaví ani vsetínská radnice a podporuje mládežnický fotbal. Podporu má klub také u hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka.
„A v neposlední řadě mi dovolte poděkovat do fotbalového nebe svému otci, panu Petru Říhovi staršímu, který už bohužel 10 let není mezi námi. Jen a pouze kvůli němu jsem vzal tuto nevděčnou funkci předsedy FC Vsetín, abych se pokusil pokračovat i v jeho odkazu, který na Vsetíně zanechal. A to jak vsetínském fotbale, tak především ve vsetínském hokeji. Věřím, že sleduje naše fotbalové počínání někde seshora, fandí nám a drží nám palce do sezony následující,“ vzpomíná Petr Říha na svého otce.
„Podařila se nám na Vsetíně vykopat a hlavně udržet divize mužů do následujícího období. Máme největší mládežnickou základnu, co kdy FC Vsetín měl. S mládeží hrajeme nejvyšší soutěže, co se na Vsetíně kdy hrály. Dokonce jsme vyhráli divizi starších žáků U14 vedenou šéftrenérem mládeže Romanem Dobešem. Svou divizní soutěž vyhrály i naše ženy a budou v příští sezoně bojovat v nové třetí lize,“ dodává Petr Říha.

1 2 3 4 5 6 7 8 meloun vsetin acko 9 vsetin pripravky vsetin zeny vsetin spolecne muzi a zeny vsetin zaci 2 vsetin zaci meloun vsetin acko