Vítáme v rodině našich reklamních partnerů po prodloužení smlouvy dalšího podporovatele našeho informačního portálu – firmu LV Trans spol. s r. o.

Společnost LV TRANS spol. s r.o. se zabývá veškerými službami z oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy zboží. V současné době disponujeme několika desítkami vlastních dopravních jednotek a odděleními zasílatelských služeb.

Pro své klienty zajišťujeme přepravy do všech států Evropy, Asie a Balkánu včetně států bývalé SNS.

Našim klientům zajišťujeme bezplatný poradenský servis s cílem seznámit je s nejvýhodnějšími možnostmi splnění jejich dopravních požadavků. Tato praxe se nám osvědčila a naši obchodní partneři to oceňují již řadu let svou důvěrou. I díky tomu se nám podařily vybudovat korektní, profesionální a spolehlivé obchodní vztahy.

Je pro nás velmi důležité vědomí o spokojenosti našeho klienta, neboť dobré reference jsou základem nově se vyvíjejících obchodních vazeb.

Společnost LV Trans zabezpečuje pro své klienty :
– návrh nejefektivnějšího způsobu přepravy s ohledem na priority klienta ( silniční, železniční, lodní, letecká )
– zajištění přeprav všech rozměrů a hmotností, kusových i celovozových zásilek
přepravy nebezpečných nákladů ( ADR, nadgabaritní …)
– skladování ve vlastních skladovacích prostorech, zajištění distribuce ze skladu, logistika
pojištění zásilky, včetně poradenství k minimalizaci rizik
 – informační servis 24 – prostřednictvím internetu jsme schopni sledovat pohyb Vašeho zboží kdekoli v Evropě
– jistotu vlastních dopravních jednotek typu MAN, Renault, Iveco a Volvo
zázemí stabilní a dlouholeté společnosti
 – sledování zásilek prostřednictvím systému GPRS v reálném čase
Pracujeme s nejnovější dopravní a informační technikou, s týmem spolehlivých a loajálních spolupracovníků, sledujeme nejnovější trendy tak, abychom byli schopni nabídnout Vám maximálně odpovědný a spolehlivý přístup.

Našim klientům nabízíme využití svých zkušeností s řešením přepravní problematiky, znalostí různých úskalí a specifik jednotlivých typů přeprav, znalostí vyhlášek, limitů, celních předpisů a souvisejících finančních a právních aspektů

Cílem společnosti LV TRANS spol. s r.o. je :
– kompletní servis zajištění dopravní problematiky pro každého jednotlivého klienta
zajištění maximální spokojenosti klienta, ulehčením jeho práce se zajišťováním dopravních potřeb a plněním dohodnutých podmínek přepravy zejména termínů
– získání spokojeného zákazníka s opakovanými dopravními požadavky
 – budování dlouhodobých obchodních vazeb
– korektní a spolehlivý přístup k řešení veškerých dopravních potřeb klientů
Naše společnost klade veliký důraz na rozvoj IT v oblasti mezinárodní a vnitrostátní přepravy. Vyvinuli jsme vlastní multifunkční organizační systém jehož, pomocí jsme schopni sledovat každou jednotlivou zásilku a její pohyb v reálném čase.

Pokud vás naše nabídka oslovila, velmi rádi vám zpracujeme cenovou nabídku podle vašich konkrétních kritérií a požadavků. Můžete nám je sdělit přímo z internetu – vyplněním jednoduchého formuláře – poptávka-( odkaz ).

Zde stačí vyplnit základní údaje představující vámi požadovanou dopravní relaci, velikost přepravovaného zboží a případnou časovou náročnost a naši specialisté Vám navrhnou nejoptimálnější řešení a cenovou nabídku Vašeho požadavku.

reklama-lv-trans-450x248