Ani se nedivím, že mi obětavec ze Zděchova Karel Frýdl nevzal po nedělním domácím debaklu zápasu IV. třídy 2:12 s Janovou nevzal telefon. Co je moc, to je moc. Zděchov mizí z okresní fotbalové mapy a krev mu stříká několika proudy. 

Přesto to Karel Frýdl nevzdává. Zděchov sice pod tímto názvem takřka na sto procent nebude působit v příštím ročníku IV. třídy, ale fotbal by se tam, hrát mohl. Začíná pracovat na přípravce, která by se mohla podobně jako nepočetný první tým spojit s nějakým klubem z okolí.

Z praktického a logického hlediska by se nabízely pro muže dvě možnosti. Buď vyztužit Huslenky, které by měly dva mužské týme ve III. a IV. třídě, což není moc obvyklé, ale počet hráčů na to bude. (První tým Huslenek bohužel sestupuje z okresního přeboru). Nebo založit Hovězí B, což by dávalo větší logiku, protože áčko by bylo o tři soutěže výše v 1. B třídě a stejně Zděchov vždy usiloval, aby starší odsloužili hráči Hovězí ještě působili v jeho dresu. A třeba by se hrálo ve Zděchově pod jeho hlavičkou…

Tak uvidíme, jak to Karel Frýdl vybojuje a my mu držíme palce, stejně jako Růžďce, která i kdyby spadla do „pralesa“, ať nekončí na okresní fotbalové mapě a po případném padáku přejeme to samé Lhotce nad Bečvou!