Poličná – Choryně 1:0 p. k.
Zápas sice branku nepřinesl, ale bylo se na co dívat.

Domácí Poličná chtěla v tomto zápase zastavit sérii dvou porážek a ukázat, že umí bojovat i s těmi nejlepšími. Utkání slibovalo důrazný běhavý fotbal a to se také vyplnilo. Z počátku to byli domácí, kteří hráli více na míči a snažili se o kombinace, ale na dostřel brány Choryně se jim nedařilo dostat. Hosté na tom nebyli o moc lépe, a tak početná divácká návštěva viděla zápas hraný od vápna k vápnu, nahoru dolů, se spoustou chyb ve finální fázi. Překlopit 1.půli na svou stranu mohl v jejím závěru Luboš Hadvičák, ale nedokázal na malém vápně umístit hlavou skákavý balon.
Ve druhé půli pokračoval bojovný tvrdý zápas. Ani jedna strana si nic nedarovala, ale za celé utkání jsme neviděli žádný zákeřný zákrok. Hráči šli do všech soubojů férově, trojice sudích je nechala hrát (díky jim za to), takže jediný, kdo věci často viděl jinak, byli diváci. Jen Jirka Landa z Choryně předvedl se žlutou kartou další zbytečný faul v 70. minutě a dostal zaslouženě červenou kartu. Ve druhé půli oba týmy spálily po dvou šancích, hosté se dožadovali 1 penalty, ale nic z toho nebylo a přesně zakončit se zkrátka nepovedlo ani jedné straně. Utkání tak dospělo do penalt, ve kterých opět předvedl svou třídu domácí gólman Štěpán Šedý, klidné nervy udržel v poslední sérii Mirek Pelc a domácím tak zůstaly dva body.

„Zápas to byl veden férově. Hrálo se hodně dopředu. Byť branka nepadla, měly oba týmy tři šance na její vstřelení. Bylo to bojovné, tvrdě, ale ne zákeřně hrané utkání. Zvládli ho také dobrým výkonem rozhodčí,“ řekl trenér Poličné Marek Vala.

„My jsme dnes podali asi nejlepší výkon na jaře. Jakoby s kvalitou soupeře stoupaly i naše výkony. Bohužel jsme dnes doplatili na neproměňování šancí, kterých jsme měli určitě více než soupeř. Proto jsme dnes brali jen bod, ale na naši situaci to až tak moc nemění. Stále máme vše ve svých rukou a příští zápas jara rozhodne, kdo nakročí k postupu. Sice není mým zvykem z pochopitelných důvodů hodnotit výkony rozhodčích, ale myslím že hlavnímu se dnes bude usínat krásně. K výkonu asistentů výhrady nemám,“ řekl trenér Choryně Radim Žmiják.