I pro rok 2018 pokračuje spolupráce naše reklamní spolupráce s hotelem Britannia ve Vsetíne a s tím spojené partnesrství FC Vsetín s naším portálem. Hotel Britannia je rodinný podnik, který byl otevřen již v roce 1992. Hotel je zřízen jako ubytování v anglickém „Bed And Breakfast“ stylu. Pohodlné, kompletně vybavené pokoje a bohatá snídaně. Ubytování, které vyhovuje zákazníkům na cestách, také v rámci pracovních, tak soukromých, rodinných, či sportovních výletů. Na hotelu je celkem 23 lůžek v deseti pokojích, pojmenovaných tematicky po britských zeměpisných územích. Restauraci je zaměřena hlavně na obědy ve všedních dnech, kdy se připravují denně nová jídla na obědové menu v několika chodech. Večer patří hotel hlavně ubytovaným a jejich klidnému odpočinku a spánku.
Kuchyně preferuje čerstvé, nemražené suroviny a maso z českých zdrojů. Často zařazuje na menu i čerstvé, opět nemražené, ryby. Sladkovodní i mořské. Rádi připravujeme italské těstoviny, nebo španělskou paellu. A kromě klasických příloh u nás můžete často ochutnat, dnes již pozapomenuté dobroty jako krkonošského Kubu, tarhoně, pohanku či cous-cous. Vše je navařené a připravené tak, aby měl host svůj oběd na stole v pokud možno co nejkratším čase.
V hotelu je k dispozici salonek. Náš salonek slouží hostům především v době obědů, jako součást celé restaurace. Ráno pak zde mají připravené snídaně hoteloví hosté. Salonek má 24 – 30 míst. K dispozici je ozvučení, televize i stahovací velkoplošné plátno s projektorem. Salonek je možno si rezervovat pro jakoukoliv Vaši akci, po domluvě s majitelem. Vše záleží na dohodě.
K dispozici je také kulečníková herna. Naše kulečníková místnost se nachází za hlavní budovou hotelu, vedle zahradní restaurace. Místnost na maximálně 30 míst k sezení. Je zde možnost pořádat různé srazy a párty. Výzdoba je věnovaná historii vsetínského hokeje. Je zde možno vidět originál dresy, od postupu z I. národní ligy do Extraligy, v roce 1993, až po dnešek. Jsou zde i podepsané dresy z dob největší slávy, kdy Vsetín sbíral jeden Extraligový titul za druhým. Herně pak dominuje kulečník, který však může sloužit i ji jak veliký stůl pro růžné rauty. Vše přizpůsobíme přáním zákazníka.
Součástí našeho hotelu je také zahradní restaurace. K dispozici na zahradní restauraci je více než 30 míst. Na zahrádku je možno pohodlně vjet kočárkem. Venkovní posezení se nachází za hotelem, v klidném prostředí, mimo dosah aut a jejich výfuků. Zahrádka je zastřešená, plná zeleně.
Vše o hotelu na: http://www.hotelbritannia.cz/hlavni-strana

prospekty_A53